StoryEditor

Nowe traktory Zetora przyjechały do Kielc

Atrakcją stoiska marki Zetor podczas targów Agrotech były dwie nowości produktowe - Utilix oraz Major w nowym designie. Podczas 24. edycji targów zwiedzający mieli również okazję zapoznać się z nowymi maszynami, które poszerzają ofertę modeli z serii Proxima oraz  z ulepszoną Forterrą. 
28.03.2018., 00:03h
Zetor niedawno poszerzył ofertę o modele Utilix oraz Hortus. To zwrotne, kompaktowe maszyny, które przeznaczone są głownie do pracy w sadach, ogrodnictwie, usługach komunalnych czy stajniach. Utilix wraz z Hortusem będą dostępne na polskim rynku na przełomie kwietnia i maja.

W Kielcach odbyła się również regionalna premiera - marka Zetor zaprezentowała  poszerzoną serię produktów Proxima. Zobaczyć można było również model Forterra HSX z przednią osią wyposażoną w resory, skrzynią biegów Eco40 oraz nowymi elementami bezpieczeństwa, takimi jak lepsze hamulce, czujnik na siedzeniu, który odłącza WOM, kiedy operator podniesie się z siedzenia lub pasy bezpieczeństwa na siedzeniu pasażera.

Producent ujednolicił kolorystykę elementów sterowniczych. Nowo wyprodukowane Proximy będą spełniać normę emisji spalin Stage IIIB i będą dostępne w zakresie mocy od 80 do 120 KM. Pierwsze ciągniki z poszerzonej oferty serii Proxima będą dostępne na polskim rynku na przełomie czerwca i lipca. Na targi przygotowano także model Proxima SH oraz serię produktową Major. Rolnikom zaprezentowano także nową serię ładowaczy ZQ.

Komu nie spieszy się z zakupem ciągnika mógł zapoznać się z nową promocją firmy Zetor Polska. Mowa o możliwości długoterminowego wynajmu ciągników bez konieczności ich zakupu. Akcja promocyjna dotyczy głównie modelu Major 80 oraz wynajmu ładowaczy – informuje Zetor Polska.

Fot. firmowe
Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
02. grudzień 2023 10:50