Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Ciągniki>

Wieloletnia gwarancja na oponę

Obrazek

Obecna na światowym rynku od 90 lat firma CEAT ogłasza wprowadzenie kilkuletniej gwarancji na ogumienie rolnicze. Sprawdź, co obejmuje gwarancja.

Jan Beba25 marca 2019, 15:00

3,5 miliona opon to skala rocznej produkcji indyjskiego producenta – firmy CEAT. CEAT dysponuje siedmioma zakładami produkcyjnymi, z czego 6 zlokalizowanych jest w Indiach, a 1 na Sri Lance – gdzie lideruje na rynku opon. Ponadto firma chwali się dwoma nowoczesnymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi, gdzie rozwijana jest konstrukcja sześciu kategorii opon w tym ogumienia dla rolnictwa.

Opony rolnicze to najmłodsza z gałęzi produkcji firmy CEAT. Spółka zależna CEAT Specialty TyresLtd. powstała w 2015 roku, jest własnością CEAT Ltd. i zajmuje się opracowywaniem, wytwarzaniem i sprzedażą opon typu off road. Oferuje opony radialne i diagonalne do urządzeń rolniczych, używanych w przemyśle wydobywczym, w budownictwie i przemyśle. W tym celu w październiku 2017 roku w Indiach firma otworzyła fabrykę opon radialnych dla rolnictwa w Ambarnath. W ofercie znaleźć można obecnie już 126 opon radialnych.

Produkty CEAT można zastosować w:

  • dużych ciągnikach rolniczych (FarMax R85)
  • ciągnikach do upraw międzyrzędowych (FarMax RC)
  • przyczepach (FloatMax FT, FloatMax RT)
  • ładowarkach (Lift Pro)

Na sezon 2019 producent wprowadza wzmocnione opony do ciągników, nowe opony do kombajnów i ogumienie flotacyjne z kordem stalowym.

Nowa 7-letnia gwarancja udzielana na wszystkie opony radialne firmy CEAT do maszyn rolniczych. Warto dodać, że obejmuje wady produkcyjne i materiałowe.

W Polsce dystrybutorem ogumienia CEAT jest firma Moto Budrex.1 z 1
Radialne ogumienie marki CEAT na targach SIMA w Paryżu.

Radialne ogumienie marki CEAT na targach SIMA w Paryżu.

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)