Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Eventy>

Zwycięzcy Konkursu "Rolnik - zawód wielkiej wagi" nagrodzeni. Do kogo trafiła ładowarka i zbiornik na paliwo?

Zwycięzcy Konkursu "Rolnik - zawód wielkiej wagi" odebrali podczas Targów Agro Show 2022 w Bednarach nagrody - ładowarkę przegubową Weidemann 1390 i zbiornik na paliwo Kingspan o pojemności 2500 litrów.

24 września 2022, 15:11

Dziś podczas Targów Agro Show 2022 odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Konkursie "Rolnik - zawód wielkiej wagi", zorganizowanego przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze. Nagrodą główną w konkursie była ładowarka przegubowa Weidemann 1390. Natomiast laureat II miejsca  otrzymał zbiornik na paliwo Kingspan o pojemności 2500 litrów.

Ładowarka przegubowa Weidemann 1390 główną nagrodą w konkursie „Rolnik-zawód wielkiej wagi” 

Konkurs „Rolnik-zawód wielkiej wagi” zorganizowało Polskie Wydawnictwo Rolnicze, wydawca m.in. miesięcznika top agrar Polska. Żeby wygrać należało odgadnąć wagę ładowarki przegubowej Weidemann 1390 z paletą gazet wydawanych przez PWR i wymyślić hasło promujące czasopismo "top agrar Polska".

Ładowarka przegubowa Weidemann 1390 to główna nagroda w konkursie „Rolnik-zawód wielkiej wagi” 

Precyzyjnie udało się to odgadnąć Panu Rafałowi z miejscowości Ptaki. Bezbłędnie wytypował wagę ładowarki wraz z paletą gazet, która wyniosła 3199 kg. 

Pan Rafał, producent mleka z miejscowości Ptaki wygrał w naszym konkursie ładowarkę przegubową Weidemann 1390. Na zdjęciu z synem Mateuszem

- Do wzięcia udziału w konkursie namówił mnie syn Mateusz. Stwierdził, że dzięki ładowarce przegubowej nasza praca stanie się lżejsza i będziemy się mogli lepiej rozwinąć. Waga ładowarki z gazetami to też zasługa syna, który perfekcyjnie oszacował ciężar zestawu - powiedział pan Rafał.

Zaznaczył, że ładowarka bardzo przyda się do zadawania paszy w jego gospodarstwie.

- Prowadzę gospodarstwo mleczne. Zabudowania są starego typu, gdzie wozem paszowym nie da się wjechać, więc ładowarka wyręczy pracę ręczną – zaznaczył nasz laureat.

Symboliczny kluczyk do maszyny i kombinezon roboczy przekazał zwycięzcy przedstawiciel Weidemanna. 

Ładowarka przegubowa Weidemann 1390 jest to maszyna z grupy Hoftrac i świetnie sprawdzi się w gospodarstwie z produkcją zwierzęca. Są do niej cztery osprzęty, które znacznie ułatwią pracę. Na rynku polskim istniejemy już od 22 lat. Oferujemy pełną gamę ładowarek od przegubowych po teleskopowe – powiedział Paweł Suchocki, Dyrektor Regionu z firmy Weidemann.

Zbiornik na paliwo Kingspan nagrodą za zajęcie II miejsca

Natomiast zdobywcą drugiej nagrody w naszym konkursie został Pan Mariusz z miejscowości Staroźreby. Oszacował wagę ładowarki z paletą gazet na 3198 kg, czyli o kilogram mniej niż zwycięzca. Wymyślił też świetne hasło: "Gdy zaorzę pole, prenumerata Top agrar czeka na mnie już na stole". W nagrodę otrzymał zbiornik na paliwo marki Kingspan o pojemności 2500 litrów.
Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom!

Film z oficjalnego ważenia tej ładowarki można zobaczyć poniżej.Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)