StoryEditor

"Korzeniowe z Lubaczowa" - biologia w uprawie marchwi. Spotkanie już jutro!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne z naszego cyklu wrześniowych spotkań wydarzenie „Korzeniowe z Lubaczowa”. W trakcie dowiemy się między innymi o dostępnych rozwiązaniach biologicznej ochronie marchwi. To nie wszystkie atrakcje. Sprawdźcie gdzie, kiedy i co czeka na uczestników!
19.09.2022., 08:09h

Spotkanie „Korzeniowe z Lubaczowa” odbędzie się 20 września 2022 roku. Punktem pierwszym tego dnia będzie Gospodarstwo Rolne Pana Adama Kowala – Futory 7, 37 – 630 Futory, gmina Oleszyce, powiat lubaczowski, woj. podkarpackie. Tam będziemy mieli możliwość lustracji plantacji marchwi.

Następnie spotkanie przeniesie się do Restauracji Pod Księcia Górką znajdującej się na ulicy Zamkowej 61E, 37 -630 Oleszyce.

W trakcie spotkania wysłuchamy wykładu na temat dostępnych na świecie rozwiązań biologicznych w ochronie marchwi, który poprowadzi Pan Sławomir Głuszek z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach. Firmy partnerskie zaprezentują również środki do produkcji marchwi, a na końcu tradycyjnie już wybierzemy „Supermarchwiarza WiOM 2022”.

Zapisy są bezpłate, zapraszamy do udziału!

Patrycja Bernat
Autor Artykułu:Patrycja Bernat Redaktorka portalu topagrar.pl, specjalistka ds. rynku nawozów i uprawy roślin
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
22. czerwiec 2024 14:28