Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Inne>

Jesienne metamorfozy rolniczek - zobacz i zgłoś się!

To był bardzo intensywny dzień dla kolejnych dwóch zwyciężczyń konkursu na metamorfozy rolniczek, których partnerem głównym jest firma Timac Agro.

Paulina Janusz-Twardowska5 października 2021, 13:16
Praca nad fryzurą, makijażem, paznokciami, przymiarki nowej garderoby, a na koniec sesja zdjęciowa. Katarzyna Majos (40 l.) i Izabela Cholewa (43 l.) poczuły się niczym gwiazdy szykowane na plan filmowy. Jak same przyznają, dotychczas zmiana wizerunku pozostawała dla nich w sferze marzeń. Dzięki naszej redakcji oraz wsparciu Timac Agro te marzenia się spełniły, a uczestniczki metamorfoz przywitały pierwsze chłodne dni zupełnie odmienione. W rodzinne strony wróciły z zestawami ubrań i kosmetykami ufundowanymi przez Miraculum.

A jeśli i Ty chciałabyś zmienić swój wizerunek weź udział w naszym konkursie Metamorfozy rolniczek. Przed nami zimowa odsłona naszej akcji. Nie czekaj, zgłoś się – na stronie www.topagrar.pl/konkursy/ i wypełnij formularz w zakładce „Kobiece metamorfozy z Timac Agro”. Spraw sobie prezent na nadchodzące święta!

Zgłoś się: KLIKNIJ TUTAJ

Metamorfozy rolniczek przeprowadziły: Magdalena Kocurek – Stolarnia – Warsztat Kobiecości (stylizacja i make-up), Joanna Świergiel – Hair Best (koloryzacja i fryzury), Izabela Dąbrowska-Ochnio – The Body Place (manicure).

Sesja foto: Monika Lisiecka – MGStudio, Katarzyna Sierszeńska – top agrar Polska.


Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)