StoryEditor

Jesienne metamorfozy rolniczek - zobacz i zgłoś się!

To był bardzo intensywny dzień dla kolejnych dwóch zwyciężczyń konkursu na metamorfozy rolniczek, których partnerem głównym jest firma Timac Agro.
05.10.2021., 13:10h
Praca nad fryzurą, makijażem, paznokciami, przymiarki nowej garderoby, a na koniec sesja zdjęciowa. Katarzyna Majos (40 l.) i Izabela Cholewa (43 l.) poczuły się niczym gwiazdy szykowane na plan filmowy. Jak same przyznają, dotychczas zmiana wizerunku pozostawała dla nich w sferze marzeń. Dzięki naszej redakcji oraz wsparciu Timac Agro te marzenia się spełniły, a uczestniczki metamorfoz przywitały pierwsze chłodne dni zupełnie odmienione. W rodzinne strony wróciły z zestawami ubrań i kosmetykami ufundowanymi przez Miraculum.

A jeśli i Ty chciałabyś zmienić swój wizerunek weź udział w naszym konkursie Metamorfozy rolniczek. Przed nami zimowa odsłona naszej akcji. Nie czekaj, zgłoś się – na stronie www.topagrar.pl/konkursy/ i wypełnij formularz w zakładce „Kobiece metamorfozy z Timac Agro”. Spraw sobie prezent na nadchodzące święta!

Zgłoś się: KLIKNIJ TUTAJ

Metamorfozy rolniczek przeprowadziły: Magdalena Kocurek – Stolarnia – Warsztat Kobiecości (stylizacja i make-up), Joanna Świergiel – Hair Best (koloryzacja i fryzury), Izabela Dąbrowska-Ochnio – The Body Place (manicure).

Sesja foto: Monika Lisiecka – MGStudio, Katarzyna Sierszeńska – top agrar Polska.
Paulina Janusz-Twardowska
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska

redaktor „top agrar Polska”, zootechnik, specjalistka w zakresie hodowli trzody chlewnej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
11. grudzień 2023 14:08