Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Konkursy>

Konkurs wynalazków: pula nagród aż 20 000 zł - zgłoszenia do 5 lipca!

Wydłużyliśmy termin nadsyłania zgłoszeń do naszego konkursu wynalazków do 5 lipca br! Dla autorów najlepszych pomysłów mamy nagrody o łącznej wartości aż 20 000 zł.

Dawid Konieczka9 czerwca 2021, 17:17

Lubisz majsterkować i modernizować maszyny? A może chodzi Ci po głowie innowacyjna konstrukcja, którą trzeba zaprojektować i wykonać od nowa? Jeśli tak – nie zwlekaj, realizuj swoje plany, a efekt pracy zgłoś do naszego konkursu wynalazków. Masz już niewiele czasu, bo na zgłoszenia czekamy do 5 lipca br. Jeśli Twoja maszyna jest już gotowa i pracuje w gospodarstwie, prześlij od razu swoje zgłoszenie do naszej redakcji. Pula nagród w naszym konkursie ma wartość aż 20 000 zł brutto! Wśród nich są vouchery pieniężne (17 500 zł) do zrealizowania w dowolnych sklepach Grene, a także cenne nagrody rzeczowe.

Wraz ze zgłoszeniem prześlij do nas opis swojego wynalazku obejmujący zakres modernizacji i wykonanych prac, listę zużytych materiałów i przybliżony koszt kompletnej modernizacji. Prosimy prześlij nam również zdjęcia Twojego wynalazku, a jeśli dysponujesz filmem prześlij nam link jeśli jest opublikowany w sieci lub link z pod którego będziemy mogli go pobrać.

Zgłoszenia do…

Na wasze zgłoszenia czekamy do 5 lipca 2021 r.

W tej edycji konkursu chcemy wyróżnić także pomysły w kilku kategoriach np. produkcja zwierzęca, usprawnienia w budynkach i wynalazki przydatne w gospodarstwach ekologicznych.

Nie czekaj, zgłoś się do naszego konkursu od ręki. A jeśli dopiero zabierasz się za budowanie swojej wymarzonej maszyny lub do modernizacji posiadanego sprzętu gromadź dokumentację fotograficzną z różnych etapów i zaawansowania pracy.

Zostało już niewiele czasu na zrealizowanie Twoich pomysłów. Pamiętaj, warto podzielić się swoimi pomysłami z kolegami po fachu za pośrednictwem top agra Polska. Jest o co walczyć, pula nagród wynosi aż 20 000 zł.


Formularz zgłoszenia – kliknij TUTAJ!
Picture of the author
Autor Artykułu:Dawid Konieczka
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)