Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.plZaloguj
Strona główna>Artykuły>Konkursy>

Konkurs wynalazków: pula nagród aż 20 000 zł - zgłoszenia do 5 lipca!

Wydłużyliśmy termin nadsyłania zgłoszeń do naszego konkursu wynalazków do 5 lipca br! Dla autorów najlepszych pomysłów mamy nagrody o łącznej wartości aż 20 000 zł.

Dawid Konieczka9 czerwca 2021, 15:17

Lubisz majsterkować i modernizować maszyny? A może chodzi Ci po głowie innowacyjna konstrukcja, którą trzeba zaprojektować i wykonać od nowa? Jeśli tak – nie zwlekaj, realizuj swoje plany, a efekt pracy zgłoś do naszego konkursu wynalazków. Masz już niewiele czasu, bo na zgłoszenia czekamy do 5 lipca br. Jeśli Twoja maszyna jest już gotowa i pracuje w gospodarstwie, prześlij od razu swoje zgłoszenie do naszej redakcji. Pula nagród w naszym konkursie ma wartość aż 20 000 zł brutto! Wśród nich są vouchery pieniężne (17 500 zł) do zrealizowania w dowolnych sklepach Grene, a także cenne nagrody rzeczowe.

Wraz ze zgłoszeniem prześlij do nas opis swojego wynalazku obejmujący zakres modernizacji i wykonanych prac, listę zużytych materiałów i przybliżony koszt kompletnej modernizacji. Prosimy prześlij nam również zdjęcia Twojego wynalazku, a jeśli dysponujesz filmem prześlij nam link jeśli jest opublikowany w sieci lub link z pod którego będziemy mogli go pobrać.

Zgłoszenia do…

Na wasze zgłoszenia czekamy do 5 lipca 2021 r.

W tej edycji konkursu chcemy wyróżnić także pomysły w kilku kategoriach np. produkcja zwierzęca, usprawnienia w budynkach i wynalazki przydatne w gospodarstwach ekologicznych.

Nie czekaj, zgłoś się do naszego konkursu od ręki. A jeśli dopiero zabierasz się za budowanie swojej wymarzonej maszyny lub do modernizacji posiadanego sprzętu gromadź dokumentację fotograficzną z różnych etapów i zaawansowania pracy.

Zostało już niewiele czasu na zrealizowanie Twoich pomysłów. Pamiętaj, warto podzielić się swoimi pomysłami z kolegami po fachu za pośrednictwem top agra Polska. Jest o co walczyć, pula nagród wynosi aż 20 000 zł.


Formularz zgłoszenia – kliknij TUTAJ!Picture of the author
Autor Artykułu:Dawid Konieczka
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy