Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Konkursy>

"Mama i ja" - nasz konkurs na Dzień Matki i Dzień Dziecka

Już niebawem w maju obchodzić będziemy Dzień Matki, a niedługo potem - Dzień Dziecka.  Z tej okazji mamy dla Was wyjątkowy konkurs, który łączy oba te wydarzenia i pozwala powalczyć o atrakcyjne nagrody!

Bartłomiej Czekała1 kwietnia 2022, 06:43
Dla każdego dziecka mama jest wyjątkową osobą, pełniącą w pierwszych latach życia najważniejszą role. Mocne więzi emocjonalne sprawiają, że nawet gdy dziecko dorośnie i opuści dom rodzinny, to zawsze chętnie i często powraca do niego, by spotkać ukochanego rodzica. A potem, gdy po latach zabraknie matki, w życiu dorosłego dziecka pojawia się pustka, którą trudno zapełnić.

Podobnie jest z matką. Ona także od narodzin dba o dziecko najlepiej jak potrafi, dając mu od siebie wszystko, co najlepsze. A potem  z każdym kolejnym rokiem cieszy się jego sukcesami, pociesza w chwilach smutku i jest najlepszym nauczycielem, przewodnikiem i doradcą.

Dla kobiety, kiedy zostaje Matką każda chwila z dzieckiem jest najcenniejsza i warta zapamiętania.
Kiedy czas mija to Dziecko zaczyna doceniać chwile spędzone z Mamą, a każda rada Mamy jest na wagę złota.

Każdy z nas ma związane z matką wspomnienia, do których wraca oraz przeświadczenie, że wiele matce zawdzięcza. I właśnie o tym jest nasz konkurs.  Napisz nam czego nauczyła Cię Twoja MAMA – jaką najcenniejsza dała Ci radę czy lekcję.

Żeby to zrobić musisz wykonać następujące zadania:

Zadanie 1. Napisz nam, czego nauczyła Cię Twoja MAMA – jaką najcenniejszą radę, bądź lekcję Tobie dała?
 
Zadanie 2. Napisz, dlaczego to właśnie ta rada, lekcja jest taka cenna?
 
Im bardziej nieszablonowe ujęcie tematu, tym lepiej. Na Twoje zgłoszenia czekamy TUTAJ!
 
Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy od 01.04.2022 r. do 22.05.2022 r. Ogłoszenie Laureatów nastąpi 26.05.2022 r
 
W nagrodę mamy dla Was karty do drogerii ROSSMANN o wartości 200 zł oraz zestaw kosmetyków LIREN– będzie czy umilić sobie ten wyjątkowy dzień.Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)