StoryEditor

Pokaz maszyn marki Amazone

Nic tak nie obrazuje możliwości maszyn, jak pokazy polowe. Z tą myślą firma Tech-Kom zorganizowała prezentację maszyn marki Amazone. Firma z Żabikowa jest jednym z importerów zielonych maszyn.
05.11.2019., 14:11h
Na polach swoje możliwości zaprezentował sprzęt do biernej uprawy roli oraz rozsiewacze i opryskiwacze. W pierwszej kolejności na polu pojawiły się kompaktowe brony talerzowe Catros, w tym największy z rodziny model +12003-2TS o szerokości roboczej 12 m. W kolejnych przejazdach swoje walory zaprezentowały agregaty zębowe Cenius oraz Ceus.

Ciekawa jest zwłaszcza ta ostatnia maszyna. Agregat zębowy Ceus to połączenie kompaktowej brony talerzowej i zębowego agregatu Cenius. Pierwszą sekcją maszyny jest dwurzędowa brona talerzowa, za którą glebę spulchniają masywne zęby z zabezpieczeniem sprężynowym. Siła wyzwolenia zęba wynosi ok. 600 kg. Ceus może pracować w różnej konfiguracji. Możliwa jest praca samą broną talerzową lub sekcją z zębami spulchniającymi, co sprawia, że maszyna jest bardzo uniwersalna.

Następnie zaprezentowano siewnik Cirrus oraz zawieszany rozsiewacz ZA-TS Profis Hydro. Potem swoje atuty pokazały opryskiwacze, w tym model samojezdny Pantera. pt
Pawel Twardowski
Autor Artykułu:Pawel Twardowski
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
03. marzec 2024 04:13