StoryEditor

Ruszył WIELKI TEST mini ładowarek. Przetestuj je z nami!

Właśnie dziś w gospodarstwie rolnym w gminie Kamieniec pod Poznaniem redaktorzy top agrar Polska oraz profi rozpoczęli wielki test aż 9 miniładowarek. Możesz wspólnie z nami sprawdzić ich pracę! Zobacz gdzie i jak się zgłosić!
22.05.2024., 12:49h

Dzisiaj w gospodarstwie rolnym w okolicach Poznania red. Jan Beba z top agrar Polska oraz Artur Jakubek, red. naczelny profi rozpoczynają testowanie dziewięciu mini ładowarek. To pierwszy taki test w historii, nie tylko naszych Redakcji, ale również pierwszy w rolniczym świecie. 

Przetestujemy 9 ładowarek następujących marek: JCB, Giant, Kaeco, Kramer, Manitou, MultiOne, Schmidt, Weidemann i Weycor. W teście zmierzymy parametry fizyczne, ocenimy wygodę pracy, możliwości obsługi i konserwacji, a także parametry podczas prac w gospodarstwie m.in.: usuwanie obornika, załadunek i transport słomy, palet oraz jazda po gospodarstwie. 

Ładowarki będą prowadzić rolnicy, redaktorzy top agrar Polska i profi, właściciel gospodarstwa oraz studenci kierunku inżynieria rolnicza i uczniowie zawodu technik rolnik.

Wyniki testów oraz szczegółową charakterystykę znajdziecie w wydaniach top agrar Polska oraz na topagrar.pl. 

To jednak nie koniec, bo mamy niespodziankę dla naszych Czytelników! 

Możecie wraz z nami przetestować sprzęt w gospodarstwie - jedną z dziewięciu miniładowarek. Uruchomiliśmy zapisy, w których 9 pierwszych zgłoszonych osób będzie mogło sprawdzić ładowarkę w pracy. Zapraszamy! Pamiętajcie - KTO PIERWSZY TEN LEPSZY! CZAS START!

Zapisy trwają od dziś i już 29 maja br. (w środę) zaprosimy Was do gminy Kamieniec (około 50 km od Poznania).

Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
20. czerwiec 2024 18:25