StoryEditor

Wydajny rozrzutnik Annaburger HTS 31D.07 TeleLiner [WIDEO]

Annaburger rozrzutniki HTS o pojemności od 10 do 25 m3, wyposażone w dwu- lub trzywalcowy adapter do szerokiego rozrzutu obornika, kompostu czy wapna. Jak z dokładnym rozrzucaniem radzi sobie rozrzutnik Annaburger HTS 31D.07 TeleLiner? Zobacz wideo z raportu z pracy!
22.06.2023., 15:06h

Trzyosiowy rozrzutnik Annaburger HTS 31D.07

Podczas wiosennego rozwożenia obornika bliżej przyjrzeliśmy się trzyosiowemu rozrzutnikowi HTS 31D.07. Jeden z częściej sprzedawanych modeli firmy Annaburger wyróżnia się hydraulicznie unoszonymi burtami w zakresie od 1,2 do 2 m – wersja TeleLiner. Dzięki temu możemy zwiększyć wykorzystanie maszyny nie tylko do nawożenia, ale i transportu.

skrzynia rozrzutnika annaburger w wersji teleliner
Atutem wersji TeleLiner jest możliwość szybkiego podwyższania boków skrzyni. Do załadunku obornika możemy obniżyć burty do 120 cm, a podczas transportu sieczki podwyższyć do 200 cm.

Skrzynia o szerokości 2,3 m i długości 7,5 m w wersji z adapterem i obniżonymi burtami mieści 21 m3, natomiast po ich uniesieniu i zamontowaniu tylnych drzwi (zamiast adaptera) otrzymujemy przyczepę o objętości 35 m3. Firma informuje, że decydując się na wersję przyczepy objętościowej, warto zamówić opcję przyspieszająca pracę przenośnika podłogowego.

trzyosiowy rozrzutnik obornika annaburger hts 31d.07
Praca z trzyosiowym rozrzutnikiem z zaczepem kulowym to duży komfort, szczególnie na nierównościach i w transporcie. Możliwość unoszenia przedniej osi pozwala dociążyć tylną oś traktora w trudnym terenie.

Zabezp...

Pozostało 71% tekstu
Ten artykuł jest dostępny w Strefie Premium.
Czytaj i oglądaj bez ograniczeń! Zyskaj dostęp do Strefy Premium już za 16,90 zł za pierwszy miesiąc. Dla prenumeratorów dostęp gratis po zalogowaniu
Prenumeratorzy top agrar Polska mogą korzystać ze Strefy Premium za darmo! Kliknij, by dowiedzieć się, jak się zarejestrować.
Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
01. grudzień 2023 14:48