StoryEditor

Kompaktowy terminal ISOBUS dla początkujących

Müller-Elektronik wprowadza do oferty nowy, kompaktowy terminal ISOBUS SMART570®, który można wykorzystywać do obsługi różnych maszyn niezależnie od producenta.
28.02.2021., 14:02h
Nowy terminal Müller-Elektronik ISOBUS SMART570® został tak zaprojektowany, aby jego użytkowanie było bardzo proste dzięki łatwym w użyciu funkcjom.
Sterownik SMART570® jest zgodny z normą ISO 11783 i może być używany jako terminal uniwersalny (UT) we wszystkich maszynach ISOBUS, niezależnie od producenta. Terminal wyróżnia się małą i kompaktową konstrukcją. Oprócz ergonomii  obsługi wyróżnia się niewielką masą i zajmuje niewiele miejsca w kabinie.

SMART570® ma wyświetlacz o przekątnej 5,7-cala, który jest czytelny nawet w świetle słonecznym. Na ekranie mogą być wyświetlane różne okna robocze wraz z maksymalnie 12 programowymi klawiszami do obsługi sprzętu. Terminal jest obsługiwany za pomocą ekranu dotykowego, klawiatury membranowej i obrotowego pokrętła z prawej strony.
Dzięki normie IP67 terminal można bez problemu używać również w rozszerzonym zakresie temperatur od -20 do +65 stopni Celsjusza oraz poza kabiną. To sprawia, że ​​SMART570® idealnie nadaje się do użytku w specjalnych obszarach, takich jak uprawa owoców i uprawa winorośli lub w pracy, w sektorze maszyn specjalnych i maszyn budowlanych.
Dawid Konieczka
Autor Artykułu:Dawid Konieczka

redaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
24. luty 2024 01:23