Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Ogród>

Skąd wziąć kamień do dekoracji?

Obrazek

Kamień dekoracyjny to już popularny element wielu przydomowych ogrodów, a my podpowiadamy, gdzie znaleźć najlepszy.

Ewelina Cisłak16 marca 2017, 06:00

Kamień dekoracyjny znamy już z własnych ogrodów. Oferta na rynku jest już bogata w kamień typowo dekoracyjny, jako ściółka czy wykładany w oczkach wodnych. Jego zaletą jest naturalne pochodzenie i łatwość w utrzymaniu. Wystarczy wysypać kamień dookoła krzewu czy rabaty, bezpośrednio na  włókninę. W ten sposób pozbędziemy się uciążliwych chwastów, którym zabraknie miejsca na wyrośnięcie.
Szeroką ofertę kamieni grysu, otoczaków, żwiru, łupku murkowego, a nawet kory kamiennej prezentuje firma Biovita, której produkty znajdziemy w  sklepach ogrodniczych oraz na stronie www.biovita.com.

Więcej informacji oraz porad ogrodniczych znajdziecie w drukowanej wersji "top agrar Polska" w dziale dom i rodzina. Prenumeratę możesz zamówić TUTAJ.Picture of the author
Autor Artykułu:Ewelina Cisłak
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)