StoryEditor

Lubelskie: ciągnik przejechał po mężczyźnie

Wczoraj w jednej z podlubelskich wsi doszło do dramatycznego wypadku. Pozostawiony na chwilę przez traktorzystę ciągnik sam ruszył i po nim przejechał. Mężczyznę w stanie ciężkim zabrało do szpitala pogotowie lotnicze.
03.01.2021., 09:01h
Jak informuje portal lublin112.pl, do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 12:40 w miejscowości Krzczonów Trzeci w powiecie lubelskim. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o wypadku z udziałem ciągnika rolniczego, który miał przejechać po mężczyźnie. Na miejsce skierowano strażaków, zespół ratownictwa medycznego, policję oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Jak nas poinformowano, zdarzenie miało miejsce na terenie starego sadu. Wstępnie ustalono, że kiedy traktorzysta znajdował się poza ciągnikiem, kiedy ten w pewnym momencie ruszył i przejechał po mężczyźnie - wyjaśnia lublin112.pl

Mężczyzna w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Lublinie. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

oprac. ksz. na podst. lublin112.pl, fot. lublin112.pl
Kamila Szałaj
Autor Artykułu:Kamila Szałaj Redaktorka portalu tygodnik-rolniczy.pl i Tygodnika Poradnika Rolniczego. Kamila Szałaj jest ekspertką z zakresu polityki rolnej w Polsce oraz rynków rolnych. Specjalizuje się także w kwestii dopłat bezpośrednich i dotacji dla rolnictwa. Podejmuje też tematy dotyczące bezpieczeństwa w rolnictwie oraz interwencji w obronie rolników. Zdobyła 1. miejsce w ogólnopolskim konkursie KRUS „W rolnictwie można pracować bezpieczniej”. W 2018 roku odznaczona przez ministra rolnictwa medalem Zasłużony dla Rolnictwa.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
24. maj 2024 23:17