StoryEditor

Małopolska: Poranny wypadek Ursusa podczas prac leśnych

O pechowym poranku może mówić kierowca Ursusa C-360, który dziś wczesnym rankiem pracował ciągnikem w lesie w okolicach Zubrzycy Górnej (woj. małopolskie). Traktor po wypadku nadaje się do kasacji, mężczyzna szczęśliwie przeżył.
08.08.2020., 09:08h
Jak informuje na swoim profilu na Facebook’u OSP Zubrzyca Górna, do wypadku doszło w sobotni poranek po godz. 5:30. O 5:51 strażacy zostali zadysponowani do akcji ratowania mężczyzny, który uległ wypadkowi podczas pracy w lesie. Na miejsce zdarzenia wysłano także 1 zastęp Państwowej Straży Pożarnej z Nowego Targu oraz zespół ratownictwa medycznego.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że podczas prowadzenia prac leśnych ciągnik rolniczy Ursus C-360, którym kierował mężczyzna przewrócił się, a jego kierowca doznał obrażeń ciała. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili kierowcy pierwszej pomocy. Następnie przekazali go ratownikom medycznym, którzy dotarli na miejsce wypadku i zabrali poszkodowanego do szpitala w Nowym Targu.Jak widać na zdjęciach, ciągnik Ursus po tym wypadku raczej nie nadaje się do dalszego użytkowania.

Źródło: OSP Zubrzyca Górna
Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
19. kwiecień 2024 20:12