Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Podkarpacie: Ciągnik rolniczy Ursus C-330 przygniótł emerytowanego rolnika

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku wyjaśniają okoliczności śmierci 78-letniego emerytowanego rolnika, który zginął w miejscowości Sietesz (woj. podkarpackie).. Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy Ursus C-330.

Bartłomiej Czekała8 sierpnia 2020, 18:28
Informację o tragicznym zdarzeniu policjanci otrzymali w piątek 7. sierpnia po godz. 20:00. Po przybyciu na miejsce okazało się, że 78-letni mężczyzna, podczas wykonywania prac polowych z nieustalonych przyczyn został przygnieciony przez ciągnik rolniczy marki Ursus C-330. Poszkodowanego znalazła jego żona i o wypadku powiadomił służby ratunkowe. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Na miejsce tragicznego wypadku został wezwany także prokurator, który kierował grupą dochodzeniowo - śledczą. Po przeprowadzeniu  oględzin miejsca zdarzenia prokurator zdecydował o zabezpieczeniu ciała mężczyzny do dalszych badań. Funkcjonariusze prowadzą postępowanie, które wyjaśni przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

To kolejny wypadek śmiertelny w rolnictwie w ostatnich dniach. Apelujemy o rozwagą i unikanie pośpiechu podczas wykonywania wszelkich prac polowych.

oprac. bcz na podst. KPP w Przeworsku
Fot. KPP w Przeworsku


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)