StoryEditor

Podlasie: pożar w firmie sprzedającej maszyny rolnicze

W Sokołach na Podlasiu wybuchł pożar w firmie zajmującej się sprzedażą maszyn rolniczych. Straty oszacowano na 2 mln złotych.
07.03.2021., 14:03h
Do tej tragedii doszło w nocy z czwartku na piątek (4/5 marca) we wsi Sokoły (woj. podlaskie). Na terenie firmy Roltoma Agrotechnika, która zajmuje się sprzedażą maszyn rolniczych, wybuchł pożar. Co prawda, strażakom udało się szybko uporać z ogniem, jednak zniszczeniu uległo aż dziewięć ciągników, które stały na parkingu przed budynkiem.

Nie ustalono jeszcze, co było dokładną przyczyną pożaru. Wstępne straty oszacowano na 2 mln złotych. Z kolei wartość uratowanego przez funkcjonariuszy straży pożarnej mienia to 10 mln złotych.– Drodzy Klienci i Sympatycy naszej firmy wydarzyła się u nas straszna rzecz spłonęło nam kilka używanych ciągników. Nikt nie zawinił , niestety takie rzeczy się zdarzają, elektronika czy elektryka zawodzi trudno, staramy się pracować normalnie. […] Ponieśliśmy spore straty ale trzeba iść dalej najważniejsze że nikomu nic się nie stało – napisali przedstawiciele firmy Roltoma Agrotechnika na swoim facebookowym profilu. Ponadto, podziękowali oni w swoim wpisie straży pożarnej i sąsiadom za wsparcie i słowa otuchy.

Źródło: Podlaskie24.pl
Fot. Facebook/Roltoma Agrotechnika
Dominika Mulak
Autor Artykułu:Dominika Mulak Dziennikarka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
24. lipiec 2024 16:40