StoryEditor

Spłonął ciągnik, maszyny rolnicze i samochód

Do kolejnego groźnego pożaru w gospodarstwie rolnym doszło w miniony piątek (1.11). Tym razem ogień pojawił się w jednym z gospodarstw w miejscowości Goła w województwie opolskim. Żywioł strawił tam między innymi sprzęt rolniczy i samochód.
08.11.2019., 10:11h
Zgłoszenie o szalejącym żywiole, w miejscowości Goła - województwo opolskie, odebrali strażacy z OSP Gorzów Ślaski w piątek  listopada tuż po północy. Tuż po przybyciu na miejsce strażacy zastali w płomieniach budynek gospodarczy o wymiarach 14 x 8 m. W dużym niebezpieczeństwie był także budynek mieszkalny, który znajdował się 10 m od budynku który płonął.

W budynku gospodarczym trawionym przez ogień znajdował się ciągnik rolniczy, quad, samochód, środki ochrony roślin, a także butle z mieszanką gazów technicznych i propan butanem.  Strażacy tuż po opanowaniu ognia wynieśli z budynku butle z gazem i zaczęli rozbierać budynek.

Niestety nie są jeszcze znane przyczyny wystąpienia pożaru. Dopiero ustala to policja. Szalejący ogień gasiło 10 zastępów straży pożarnej. Na miejsce przybyli także funkcjonariusze policji.

dkd
fot. OSP Gorzów Śląski
Donata Kosicka
Autor Artykułu:Donata Kosicka
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
17. kwiecień 2024 05:07