StoryEditor

Wsiadł z promilami za stery ciągnika Ursus!

W minioną niedzielę w miejscowości Żułów w gminie Krasiczyn (województwo lubelskie) został zatrzymany przez krasnostawską policję nietrzeźwy traktorzysta. Policjanci złapali go gdy siedział za sterami ciągnika Ursus. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. 
03.04.2019., 12:04h

W niedzielny wieczór krasnostawska policja otrzymała zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie w miejscowości Żułów w gminie Krasiczyn, który śpi w siodle traktora marki Ursus. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze nie znaleźli kierowcy maszyny. Dzięki informacjom świadków zdarzenia policjantom udało się zatrzymać 54-letniego mieszkańca gminy Krasiczyn. Mężczyzna został poddany badaniu alkomatem, który wykazał że miał on w organizmie ponad 2 promile alkoholu. W ciągu dalszym dochodzeń, policjanci wykazali, iż traktorzysta nie posiadał prawa jazdy oraz ciągnik Ursus nie był zarejestrowany i nie miał wymaganych ubezpieczeń

Mężczyzna ze względu na swój stan, został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu, a Ursusa przetransportowano na policyjny parking strzeżony. 

W poniedziałek, tj. 1 kwietnia 2019 r. mężczyzna usłyszał zarzuty prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości.  54-letni mieszkaniec gminy Krasiczyn za swoje zachowanie odpowie przed Sądem. Za popełniony czyn mężczyźnie grozi kara dwóch lat pozbawienia wolności oraz grzywna. Dodatkowo traktorzysta odpowie za popełnione wykroczenia. 

kk

Źródło i fot: www.lubelska.policja.gov.pl

Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
05. grudzień 2023 10:17