StoryEditor

Izydory 2022 - Bank BNP Paribas Polska firmą najbardziej przyjazną rolnikom w kategorii: "Finanse i ubezpieczenia"

Już po raz 5. Polskie Wydawnictwo Rolnicze, wydawca m. in. magazynu top agrar Polska i portalu topagrar.pl zorganizowała specjalny plebiscyt, w którym rolnicy mogą głosować na te firmy z branży agro, które są im najbardziej przyjazne. W tym roku statuetka Izydora i tytuł firmy najbardziej przyjaznej rolnikom trafiły do Banku BNP Paribas Polska SA. Redaktor naczelny portalu topagrar.pl Bartłomiej Czekała zapytał tuż po wręczeniu nagrody Dyrektora Departamentu Produktów Agro Banku BNP Paribas Polska SA Macieja Piskorskiego o receptę na sukces i uznanie w oczach rolników.
03.11.2022., 07:11h

Uroczysta gala, podczas której wręczono statuetki Izydora 2022 odbyła się 27. października w Poznaniu. Wzięło w niej udział blisko 200 osób - przedstawicieli firm, które zostały przez rolników zgłoszone w tym plebiscycie. Galę poprowadziła znana prezenterka Telewizji Polsat Paulina Sykut - Jeżyna.

Przypomnijmy, że plebiscyt Izydory składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie rolnicy zgłaszają firmy, które są im przyjazne i pomocne w codziennej pracy. Następnie spośród wszystkich zgłoszonych w kategoriach firm wybrano firmy, które miały najwięcej zgłoszeń od rolników.

W kategorii Finanse i ubezpieczenia: tytuł firmy najbardziej przyjaznej rolnikom zdobył Bank BNP Paribas Polska SA.

W imieniu banku nagrodę odebrał Dyrektor Departamentu Produktów Agro Maciej Piskorski.Tuż po wręczeniu nagrody przez prezesów Polskiego Wydawnictwa Rolniczego: dra Adama Koziolka i Piotra Chrobota dziękował rolnikom za to wyróżnienie.

 - Bardzo dziękuję za to wyróżnienie, to już drugi Izydor, którego otrzymujemy. Pierwszą statuetkę otrzymaliśmy w pierwszej edycji tego plebiscytu. Przede wszystkim dziękuję rolnikom, skoro cały czas od 100 lat jesteśmy dla nich potrzebni - kiedyś jako BGŻ, teraz jako BNP Paribas. Dalej na pewno będziemy wspierać polskie rolnictwo i polski przemysł rolno - spożywczy - zapewniał Maciej Piskorski.


W rozmowie z Bartłomiejem Czekałą, zapytany o receptę na taki wynik zwłaszcza w tak trudnych dla rolników czasach zaznaczył, że podstawą jest partnerstwo i zauważanie potrzeb rolników.


- Słuchanie rynku i bycie blisko rolników, to podstawa dla realizowania ich podstawowych potrzeb. A te potrzeby to finansowanie - zarówno inwestycyjne, jak i obrotowe. W tym roku pojawi się kilka fajnych rozwiązań, które pomagają obniżyć koszty pieniądza, bo obecnie podstawowym problemem jest to dlaczego jest tak drogo w kredytach. Naszym ulubiony produkt od zawsze, czyli kredyty preferencyjne, które wspomagają inwestowanie. A więc nie ma innego sposobu - trzeba słuchać rynku i dopasowywać do niego ofertę - wyjaśniał Maciej Piskorski.


Obejrzyj cały wywiad z Dyrektorem Departamentu Produktów Agro Banku BNP Paribas Polska SA.

Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
19. kwiecień 2024 10:51