StoryEditor

Jak obniżyć koszt paliwa podczas orki? Rozwiązanie jest proste

W gospodarstwie rolnym paliwo potrzebne jest cały rok. Jesienią i wiosną idzie go też sporo, zwłaszcza na wykonanie orki, głęboszowanie czy prace uprawowo - siewne. Te prace są najbardziej paliwożerne dla ciągników rolniczych z maszynami. Czy można w jakiś sposób obniżyć koszty paliwa ponoszone na te prace? Jest jedna możliwość!
03.12.2022., 16:12h

Każdy litr paliwa jest w tym przypadku na wagę złota, a zwrot akcyzy na paliwo rolnicze to przy obecnych kosztach paliwa jeszcze mniejsze wsparcie finansowe dla rolnika niż rok temu, gdy ceny oleju napędowego w hurcie i w detalu były o kilka złotych niższe.

Trwające od wielu miesięcy podwyżki i utrzymujące się wysokie jego ceny (obecnie prawie 8 zł za litr) są dla rolników dokuczliwe i obciążają budżet gospodarstwa. Dlatego tym bardziej warto zawalczyć o 1000 litrów paliwa, które możesz wygrać w naszym redakcyjnym konkursie i które może trafić właśnie do Twojego gospodarstwa!Jak je zdobyć 1000 litrów darmowego paliwa?To bardzo proste i zrobisz to w ciągu kilku minut:

Wejdź na stronę konkurs.topagrar.pl i:


1) Odpowiedzieć na 3 proste pytania w quizie.

2) Opisać swój sposób na oszczędzanie paliwa w gospodarstwie.

3) Przesłać do nas elektronicznie wypełniony formularz zgłoszeniowy.


Im szybciej, tym lepiej - na zgłoszenia czekamy tylko do 25.01.2023 r.!

Nie ważne ile będzie kosztować olej napędowy - u nas wygrasz 1000 litrów paliwa!

Kto nie szuka szansy, ten nie wygrywa - wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie już teraz!

Warto być naszym Prenumeratorem lub Subskrybentem!

Jak tankować taniej paliwo codziennie?


Warto przypomnieć, że Prenumeratorzy top agrar Polska mogą liczyć na zniżkę w wysokości 0,08 zł na każdy litr paliwa zakupiony na stacjach PKN Orlen. Jeżeli jesteś naszym Prenumeratorem i chcesz skorzystać z tej możliwości to zadzwoń pod numer 61 886 29 02 (od poniedziałku do piątku) lub napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Poinformujemy Cię w jaki sposób będziesz mógł skorzystać z tańszego paliwa.

Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
28. listopad 2023 17:29