Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Finanse>Zarządzanie>

Raport z rynku nawozów – już jest!

Obrazek

Ceny nawozów w ostatnich miesiącach wzrosły tak bardzo, że tym którzy nie śledzili nawozowego rynku na bieżąco trudno pozbierać myśli. Nasz raport porządkuje wiedzę o produkcji, dystrybucji i cenach nawozów.

dr Juliusz Urban15 września 2021, 15:00

Top agrar Polska i Tygodnik Poradnik Rolniczy już wcześniej informowały o nadchodzących zmianach cen na nawozowym rynku. W różnych publikacjach przestrzegaliśmy swoich czytelników przed nimi. Poukładane w jeden raport myśli naszych ekspertów, publikujemy we wspólnym Raporcie z rynku nawozów. Z raportu dowiemy się jakie są aktualne ceny w Polsce i na świecie.

W licznych wywiadach z producentami doszukujemy się przyczyn tak dużych podwyżek. Autorzy raportu w rozmowach z przedstawicielami producentów nawozów, importerami oraz dystrybutorami poszukują zależności między rynkiem krajowym i światowymi cenami nawozów. Znajdziemy tu wiele informacji o światowej produkcji nawozów i ich zużyciu.

W autorskich analizach wykazujemy korelację pomiędzy rosnącymi cenami nawozów i cenami zbóż. Odpowiadamy na pytania, jakie zmiany czekają nas w najbliższym czasie na nawozowym rynku i jak rolnicy powinni zachować się podejmując decyzje o zaopatrzeniu.

Zapraszamy do lektury!

Juliusz Urban i Magdalena Szymańska

Chcesz pobrać "Raport z rynku nawozów"? Wypełnij poniższy formularz:Picture of the author
Autor Artykułu:dr Juliusz Urban
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)