StoryEditor

Raport z rynku nawozów – już jest!

Ceny nawozów w ostatnich miesiącach wzrosły tak bardzo, że tym którzy nie śledzili nawozowego rynku na bieżąco trudno pozbierać myśli. Nasz raport porządkuje wiedzę o produkcji, dystrybucji i cenach nawozów.
14.09.2021., 15:09h

Top agrar Polska i Tygodnik Poradnik Rolniczy już wcześniej informowały o nadchodzących zmianach cen na nawozowym rynku. W różnych publikacjach przestrzegaliśmy swoich czytelników przed nimi. Poukładane w jeden raport myśli naszych ekspertów, publikujemy we wspólnym Raporcie z rynku nawozów. Z raportu dowiemy się jakie są aktualne ceny w Polsce i na świecie.

W licznych wywiadach z producentami doszukujemy się przyczyn tak dużych podwyżek. Autorzy raportu w rozmowach z przedstawicielami producentów nawozów, importerami oraz dystrybutorami poszukują zależności między rynkiem krajowym i światowymi cenami nawozów. Znajdziemy tu wiele informacji o światowej produkcji nawozów i ich zużyciu.

W autorskich analizach wykazujemy korelację pomiędzy rosnącymi cenami nawozów i cenami zbóż. Odpowiadamy na pytania, jakie zmiany czekają nas w najbliższym czasie na nawozowym rynku i jak rolnicy powinni zachować się podejmując decyzje o zaopatrzeniu.

Zapraszamy do lektury!

Juliusz Urban i Magdalena Szymańska

Chcesz pobrać "Raport z rynku nawozów"? Wypełnij poniższy formularz:

Juliusz Urban
Autor Artykułu:Juliusz Urbanekspert ds. rynku zbóż top agrar Polska, doktor agronomii UP i absolwent MBA UE we Wrocławiu, wiele lat zarządzał skupem u dużego dystrybutora, był prezesem firmy przetwórstwa rzepaku, miał także własną firmę brokerską.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
22. lipiec 2024 03:44