StoryEditor

Świnie rozbiegły się po „krajówce”. Dwa wypadki w jednym miejscu

Płockie służby interweniowały na drodze krajowej nr 60 na odcinku Kuchary – Jeżewo (woj. mazowieckie), gdzie najpierw wywróciła się ciężarówka przewożąca 170 świń, a następnie w wóz OSP wjechał samochód osobowy.
27.09.2022., 16:09h

Płock. Dwa zdarzenia w jednym miejscu. Ucierpiały świnie i wóz OSP

26 września przed godziną 8.30 na DK60 na odcinku z Kuchar do Jeżewa (woj. mazowieckie) doszło do wywrotki ciężarowego pojazdu przewożącego 170 sztuk świni. Auto wpadło do rowu i przewróciło się na bok. 26-letni kierowca z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala, a część świń wydostała się na ulicę. Na miejsce wezwano straż pożarną, służby pogotowia ratunkowego oraz weterynarię i policję.

W wóz strażacki wjechał osobowy Opel

W trakcie działań na miejscu zdarzenia doszło do kolejnego. W samochód OSP, który zabezpieczał miejsce wywrotki ciężarówki wjechał osobowy pojazd. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierujący osobówką został przez policję ukarany za spowodowanie kolizji drogowej.

Michał Czubak
Fot. poglądowe/Envato Elements

Michał Czubak
Autor Artykułu:Michał Czubak Dziennikarz portalu tygodnik-rolniczy.pl oraz portalu Halo Wieś. Michał Czubak to wieloletni dziennikarz prasowy i telewizyjny. Był dziennikarzem w takich mediach jak Głos Wielkopolski, Tydzień Ziem Śremskiej, NaEkranie.pl czy TV Wielkopolska. Specjalizujący się w tematyce aktualnych wydarzeń w rolnictwie oraz o tematyce bezpieczeństwa na wsi.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
21. czerwiec 2024 19:36