StoryEditor

Nawożenie dolistne zbóż, kukurydzy, buraków – strategia, interwencja czy fanaberia? – zobacz relację z webinarium!

Nie zdążyłeś obejrzeć na żywo naszego webinarium o nawożeniu dolistnym? Nic straconego! Zobacz, jak możesz zyskać dostęp do relacji filmowej z tego wydarzenia!
05.05.2021., 12:05h

Nasze webinarium na temat nawożenia dolistnego, które odbyło się 29. kwietnia przypadło idealnie w momencie podejmowania decyzji o takich zabiegach. Tym bardziej, jeśli nie zdążyłeś być z nami na żywo tego dnia, zachęcamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia!

Pierwszy z naszych prelegentów, dr Piotr Chohura z UP we Wrocławiu, mówił m.in. o tym, kiedy wspierać niedobory makroelementów, głównie azotu i fosforu, oraz mikroelementów. Z kolei dr hab. Łukasz Sobiech z UP w Poznaniu omówił szczegółowo zasady mieszania nawozów dolistnych ze środkami ochrony roślin i wspomagaczami.

Partnerem webinarium była firma Timac Agro Polska z ciekawą ofertą nawozów dolistnych. Dariusz Mieszała, Product Manager w firmie, mówił o nowoczesnych rozwiązaniach w odżywianiu dolistnym.

Uczestnicy tego webinarium mieli także możliwość, zarówno wcześniejszego zadawania pytań naszym ekspertom w trakcie zapisów oraz na czacie, podczas samych wykładów. Na część z nich uzyskiwali bezpośrednie odpowiedzi, a pozostałe zagadnienia zostaną poruszone w artykułach kolejnego wydania naszego miesięcznika.


Zyskaj dostęp do relacji filmowej z tego wydarzenia!

Dominika Mulak
Autor Artykułu:Dominika Mulak Dziennikarka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
10. grudzień 2023 09:18