StoryEditor

Wiedza o dochodowej uprawie to potęga – mamy darmowy klucz!

Unijne wytyczne w zakresie ochrony środowiska, ograniczenia w stosowaniu ś.o.r. i nawozów, czy zalecenia proekologiczne. Jak sprostać wymaganiom i zarabiać na uprawie? Dowiesz się na Seminariach Uprawowych. Na wydarzenie mamy 10 darmowych biletów - sprawdź jak można je zdobyć!
15.12.2022., 11:12h

Jak obecnie prowadzić agrotechnikę zbóż i rzepaku? Jak skutecznie chronić uprawy różnymi metodami? Jakie są cele i wyzwania rolnictwa węglowego i ekoschematów? To tylko wybrane zagadnienia, które będą poruszane podczas naszych seminariów przez grono najlepszych ekspertów w zakresie uprawy roślin m.in. prof. Hansgeorga Schὃnberegera z niezależnej firmy doradczej N.U. Agrar i dr. hab. Łukasza Sobiecha z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Podczas spotkania eksperci z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania od uczestników.

W tym roku widzimy się 10. stycznia w Wojciechowie (woj. lubelskie), 11. stycznia w Prószkowie (woj. opolskie) oraz 12. stycznia w Poznaniu. Możliwy jest również udział on-line.

Jak dostać się na seminaria? Można wejść na stronę www.seminaria.topagrar.pl i wykupić wybrany pakiet. Jest też inne wyjście – udział w konkursie, w którym można wygrać bilety na jednodniowe seminaria w dowolnej lokalizacji lub on-line.

Graj o bilety dla siebie lub bliskiej osoby. Kliknij i wygraj.


seminaria uprawowe

Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
30. listopad 2023 08:31