StoryEditor

"Najstarsze okładki w Twojej kolekcji" - zapraszamy do udziału w konkursie!

Prenumerujesz top agrar Polska od wielu lat? Pochwal się swoim archiwum i napisz dlaczego prenumerujesz nasz magazyn! Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne! Zapraszamy do zabawy! 
26.10.2021., 10:10h
Drodzy Czytelnicy, wiemy, że niektórzy z Was prenumerują top agrar Polska od kilkudziesięciu lat. Niektórzy nawet od pierwszego wydania w 1994 roku. Są gospodarstwa, w których nasza prenumerata przechodzi z pokolenia na pokolenie. Wielką radość sprawia nam, gdy spotykamy się na targach, seminariach czy po prostu w terenie, a Wy opowiadacie, jak prowadzicie swoje gospodarstwa przy wsparciu naszego magazynu.

Właśnie dla Was - najwierniejszych naszych Czytelników mamy konkurs! By wziąć w nim udział należy zrealizować dwa proste zadania:

  • pochwalić się swoim archiwum top agrar Polska - wystarczy przesłać nam zdjęcie najstarszych okładek miesięcznika - liczymy na Waszą kreatywność, im ciekawsza kompozycja, tym lepiej!

  • napisać, dlaczego prenumerujesz top agrar Polska?

Konkurs rusza 25.10.2021 i będzie trwał do 25.11.2021 r. Zachęcamy do udziału - do wygrania są nagrody pieniężne 3 x 1000 zł. By zgłosić się do konkursu wystarczy wejść na stronę: https://www.topagrar.pl/konkursy/ i wypełnić formularz pod linkiem "najstarsze okładki top agrar Polska".


Paulina Janusz-Twardowska
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska

redaktor „top agrar Polska”, zootechnik, specjalistka w zakresie hodowli trzody chlewnej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
06. grudzień 2023 18:48