Uczestnicy mieli za zadanie odpowiedzieć na trzy pytania konkursowe, wybierając jedną poprawną odpowiedź spośród trzech propozycji. Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wyłoniła laureatów. Do wygrania było 10 zestawów praktycznych gadżetów do pracy w gospodarstwie -koszulka, rękawiczki, worek, deszczomierz, złączka oraz kubek ceramiczny.
Z przyjemnością przedstawiamy zwycięzców:
- Pani Angelika (m. Szczytniki Czerniejewskie)
- Pani Paulina (m. Mosina)
- Pan Jan (m. Krzyżanowice)
- Pan Andrzej (m. Mogilno)
- Pan Kamil (m. Zalasowa)
- Pan Marek (m. Wilczkowo)
- Pan Tomasz (m. Kamień Wielki)
- Pani Julia (m. Brachlewo)
- Pani Maria (m. Osieczek)
- Pan Paweł (m. Kławki)
Serdecznie gratulujemy laureatom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Cieszymy się, że wspólnie możemy promować pasję do rolnictwa i doceniać tych, dla których jest ono ważną częścią codzienności.
