StoryEditor

Czy polecasz swoja ładowarkę?

Za co cenisz swoją ładowarkę? A może chciałbyś ostrzec przed jej zakupem innych rolników? Mamy coś dla Ciebie! Na platformie NBOR udostępniliśmy formularz, dzięki któremu w kilku krokach możesz ocenić swoją ładowarkę i pomóc kolegom po fachu.
06.03.2018., 16:03h
Po ciągnikach i kosiarkach na stronie www.nbor.pl udostępniliśmy właśnie nowy  moduł poświęcony ładowarkom. Chcemy poznać Wasze opinie na temat tego niezwykle funkcjonalnego sprzętu, który jest nieocenioną pomocą w wielu gospodarstwach. Wybór w różnych kategoriach ładowarek jest ogromny. Dostępny na naszym rynku sprzęt dysponuje udźwigiem od kilkuset kilogramów do ponad 6 t przy maksymalnej wysokości podnoszenia znacznie przekraczającej 7 m. 

Niestety zakup nawet najmniejszej nowej ładowarki wiąże się z wysokim kosztem – zbyt dużym dla wielu gospodarstw. Ci z kolei rozglądają się za sprzętem z drugiej ręki. Ale jaki model wybrać by dobrze zainwestować? Właśnie w odpowiedzi na to pytanie powstała nowa ankieta! 

W opracowanej wspólnie z pracownikami z Instytutu Inżynierii Biosystemów UP w Poznaniu ankiecie zebraliśmy dane producentów kilkudziesięciu marek ładowarek teleskopowych, przegubowych i kołowych. Nie zapomnieliśmy także o popularnych w mniejszych gospodarstwach maszynach typu skid steer. Korzystając z platformy NBOR można dokładnie „prześwietlić” działanie ładowarki wystawiając jej ocenę w skali od 1 do 5. Wypełnienie ankiety nie powinno zająć więcej niż 10 minut.


Pamiętajcie, że oprócz najnowszej ankiety na stronie www.nbor.pl można w dalszym ciągu oceniać posiadane w gospodarstwie traktory, kosiarki i kombajny.


Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
19. czerwiec 2024 09:27