StoryEditor

Portal abcochronyroslin.pl - pomoc w ochronie plantacji przed chwastami, szkodnikami i chorobami

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. wydawca magazynu top agrar Polska i portalu topagrar.pl uruchomiło specjalny serwis abcochronyroslin.pl, który wspiera wszystkich rolników w zakresie ochrony upraw.
01.06.2021., 10:06h
Na portalu można znaleźć aktualną Bazę Środków Ochrony Roślin, w której znajdują się wszystkie aktualnie dopuszczone do stosowania pestycydy wraz z informacjami o ich składzie, dawkowaniu i stosowaniu. Poszczególne preparaty można  odnaleźć korzystając z prostej i szybkiej wyszukiwarki.

Dodatkowo w tej witrynie można zyskać dostęp do e-wydania Programu Ochrony Roślin Rolniczych zawierającego wskazówki do zwalczania chorób, szkodników i chwastów w uprawie zbóż, rzepaku, kukurydzy i buraków cukrowych. Na tym portalu znajdują się także porady artykuły poradnikowe z zakresu ochrony roślin m. in. z naszego portalu topagrar.pl

Przypominamy też, że od marca br. Działa także specjalny newsletter Agrarpogoda, który współtworzymy razem z ekspertami z IOR-PIB w Poznaniu. Wszystkim, którzy na grarpogoda.pl zapiszą się na nasz newsletter wysyłamy regularnie informacje, porady i alerty dotyczące pojawiania się chorób i szkodników na plantacjach zbóż, rzepaku, buraków cukrowych i ziemniaków.

Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
03. marzec 2024 18:03