StoryEditor

Wakacyjna playlista top hitów, czyli jaka muzyka do Twojego ciągnika?

Trwają intensywne prace polowe. Najpierw żniwa, potem podorywki i orki, wreszcie siewy poplonów, rzepaku i zbóż. To oznacza od kilku do kilkunastu godzin dziennie spędzonych przez Was za kierownicami ciągników rolniczych. Najczęściej w traktorze z radia lub telefonu komórkowego słuchacie muzyki. A jakiej?
29.07.2020., 16:07h
Nawet w kabinach ciągników starszego typu da się słuchać muzyki, o ile jest ona w miarę szczelna. Długie godziny spędzone za kółkiem na polu najprościej urozmaicić sobie muzyką dobiegającą z zainstalowanego w kabinie radia lub telefonu komórkowego zamontowanego w specjalnym uchwycie.

A jakiej muzyki lubicie słuchać podczas pracy w polu? Którzy wykonawcy są Wam najbardziej bliscy? Jakie hity wpadły Wam w te żniwa w ucho?

Chcemy Was prosić, byście wzięli udział w naszej prostej ankiecie. Wystarczy wejść na stronę tap.pwrwydawnictwo.pl/ankieta i wypełnić prosty formularz wpisując swój ulubiony utwór i jego wykonawcę. Dzięki temu stworzymy letnią playlistę top hitów rolniczych, która opublikujemy na naszym portalu i w mediach społecznościowych.

Daj nam znać jaka muzyka jest najlepsza do Twojego ciągnika!

Z góry dziękujemy za każdy oddany głos w tej ankiecie!
Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
30. listopad 2023 23:06