Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Aktualności branżowe>

Przyszłość produkcji świń w Polsce i w Europie. Zapraszamy na sesję "Świnie" podczas VII Forum Rolników i Agrobiznesu

Obrazek

Zastanawiasz się, jak globalne rozchwianie dokumentów wpłynie na produkcję świń w Polsce i w Europie? Przyjedź 29 listopada do Poznania, do Sali Ziemi, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Anna Kurek26 października 2022, 16:43
Podczas VII Forum Rolników i Agrobiznesu będziemy szukali odpowiedzi na wiele trapiących rolników. Podczas sesji "Świnie" Marcus Fiebelkorn z Duńskiego Związku Producentów Świń opowie o tym, co oznacza dla produkcji trzody w Europie układ sił na świecie oraz Europejski Zielony Ład.


Opinię o pomysłach na wsparcie sektora, m.in. przez dopłaty, zaprosiliśmy dyrektora Departamentu Płatności Bezpośrednich Joannę Czaplę z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także prezesa POLPIG – Aleksandra Dargiewicza, prezesa PZNPŚ – Bogusława Prałata i prezesa Związku Polskie Mięso – Witolda Choińskiego.

Nie zabraknie tematów produkcyjnych. Prof. Daniel Korniewicz z Cargill Poland W.P. LNB wyjaśni, czy możliwy jest intensywny tucz przy ograniczaniu jego niekorzystnego wpływu na środowisko, a Karl Johan Møller Klit z Topigs Norsvin zdradzi tajniki maksymalizacji produkcji. Na pytanie, czy jest szansa zwalczyć ASF odpowie prof. Grzegorz Woźniakowski z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zgłoszenia na forum.topagrar.pl.


Nasi prelegenci:

Marcus Fiebelkorn Joanna Czapla Podczas VII Forum Rolników i Agrobiznesu będziemy szukali odpowiedzi na wiele trapiących rolników. Podczas sesji "Świnie" Marcus Fiebelkorn z Duńskiego Związku Producentów Świń opowie o tym, co oznacza dla produkcji trzody w Europie układ sił na świecie oraz Europejski Zielony Ład.  Opinię o pomysłach na wsparcie sektora, m.in. przez dopłaty, zaprosiliśmy dyrektora Departamentu Płatności Bezpośrednich Joannę Czaplę z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także prezesa POLPIG – Aleksandra Dargiewicza, prezesa PZNPŚ – Bogusława Prałata i prezesa Związku Polskie Mięso – Witolda Choińskiego.  Nie zabraknie tematów produkcyjnych. Prof. Daniel Korniewicz z Cargill Poland W.P. LNB wyjaśni, czy możliwy jest intensywny tucz przy ograniczaniu jego niekorzystnego wpływu na środowisko, a Karl Johan Møller Klit z Topigs Norsvin zdradzi tajniki maksymalizacji produkcji. Na pytanie, czy jest szansa zwalczyć ASF odpowie prof. Grzegorz Woźniakowski z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zgłoszenia na forum.topagrar.pl.  Marcus Fiebelkorn	Joanna Czapla		 Marcus Fiebelkorn	Joanna Czapla	Grzegorz Woźniakowski	Witold Choiński  Bogusław Prałat Aleksander Dargiewicz Daniel Korniewicz Karl Johan Møller Klit Bogusław Prałat Aleksander Dargiewicz Daniel Korniewicz Karl Johan Møller Klit Witold Choiński
Marcus Fiebelkorn Joanna Czapla Grzegorz Woźniakowski Witold Choiński

Bogusław Prałat Aleksander Dargiewicz Daniel Korniewicz Karl Johan Møller Klit
Bogusław Prałat Aleksander Dargiewicz Daniel Korniewicz Karl Johan Møller Klit

Nasi partnerzy:

Cargill Topigs Norsvin LNB

Zapisz się:
VII Forum Rolników i Agrobiznesu


Picture of the author
Autor Artykułu:Anna Kurek
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)