StoryEditorMateriał promocyjny

FJDynamics wprowadza na rynek nowy, dostępny system Plug-and-Play, który umożliwia odblokowanie mocy układu automatycznego kierowania w maszynach rolniczych gotowych do kierowania

Wystarczy jedno proste rozwiązanie typu plug-and-play, aby w pełni wykorzystać możliwości automatycznego sterowania w pojazdach przystosowanych do kierowania.
08.07.2024., 14:58h

SINGAPUR, 5 lipca 2024 r. — FJDynamics, światowy lider w dziedzinie technologii precyzyjnego rolnictwa, z entuzjazmem ogłasza oficjalne wprowadzenie na rynek swojego systemu automatycznego kierowania FJD AS2 Steer Ready. Ten rewolucyjny system szybko odblokowuje moc automatycznego kierowania w pojazdach rolniczych gotowych do kierowania w sposób typu plug-and-play, upraszczając instalację przy minimalnych możliwych modyfikacjach i podnosząc precyzję kierowania dla rolników na całym świecie.

image
FJD AS2 FSystem automatycznego sterowania FJD AS2 Steer Ready
FOTO: FJD

„Nasz AS2 to prawdziwe rozwiązanie typu plug-and-play, które umożliwia szybkie wykonanie automatycznego sterowania w pojazdach gotowych do kierowania” — powiedział Young Yang, dyrektor FJD Precision Agriculture. Zbudowany w kompaktowej konstrukcji, AS2 został wprowadzony jako ważny system do bezpośredniego sterowania przepływem hydraulicznym w maszynach rolniczych, umożliwiając operatorom wykonywanie precyzyjnych operacji z wygodą z kabiny podczas wypraw w każdy teren.

Idealne dopasowanie do pojazdów gotowych do kierowania: minimalne modyfikacje nie powodują żadnych innych kosztów

AS2 obsługuje szeroką gamę maszyn rolniczych gotowych do kierowania, które są wstępnie wyposażone w automatyczne sterowanie za pośrednictwem komunikacji CANBUS. „Nie wymaga żadnych dodatkowych kontrolerów ani zmian w oryginalnej konfiguracji” — powiedział Yang. Jego adaptowalność sprawia, że idealnie nadaje się do różnych prac rolniczych, od uprawy roli po zbiory, zmniejszając potrzebę dodatkowego sprzętu.

image
Idealnie pasuje do pojazdów przystosowanych do kierowania
FOTO: FJD

„Zauważyliśmy, że niektórzy rolnicy kupili maszyny gotowe do kierowania, ale później mogą uznać modernizację do fabrycznego systemu automatycznego kierowania pojazdu lub systemów innych producentów za nieco kosztowną” — wyjaśnił Yang. „FJD AS2, zaprojektowany z myślą o opłacalności, oferuje niedrogą alternatywę dla rolników o ograniczonym budżecie lub poszukujących ekonomicznej opcji”.

Dzięki bezproblemowej integracji z zarezerwowanym portem sterowniczym ciągnika, AS2 pozwala rolnikom zachować wysokiej jakości kierownicę jak wcześniej, przy minimalnych modyfikacjach. Ponadto system zmniejsza potrzebę instalowania dodatkowego zaworu hydraulicznego lub wymiany oryginalnej kierownicy, oszczędzając rolnikom wiele na zatrudnianiu doświadczonych pracowników do kłopotliwej instalacji.

Pionier w terenie na każdym polu: wysoka precyzja wynika ze stabilnej kontroli

AS2 bezproblemowo integruje się z zaworami hydraulicznymi ciągnika i wykorzystuje oryginalne fabrycznie zamontowane zawory kierownicze, zapewniając niezawodną stabilność i precyzyjną kontrolę układu kierowniczego z dokładnością 2,5 cm. Ten innowacyjny system utrzymuje kierownicę nieruchomo podczas nawigacji, umożliwiając bezwysiłkową regulację i stałą wydajność na wszystkich rodzajach terenu i pól.

„Bezpośrednie połączenie z układem hydraulicznym pojazdu pozwala operatorom osiągnąć ten sam poziom dokładności i wydajności, z którego korzystają odpowiedniki z automatycznym sterowaniem” — powiedział Yang. „Możesz zaufać, że będzie pionierem w codziennym rolnictwie na różnych terenach i typach pól”. Bez kłopotliwego zewnętrznego okablowania, AS2 będzie zasilany bezpośrednio z gniazda zasilania wewnątrz kabiny.

Po podłączeniu do pojazdu gotowego do kierowania, AS2 oferuje również szeroki wachlarz praktycznych funkcji, w tym różnorodne wzorce linii prowadzenia, inteligentny zawracanie, płynny transfer informacji GIS i obsługę sygnałów z wielu źródeł. „W ramach misji dostarczania rolnikom dostępnych i optymalnych rozwiązań technologicznych, AS2 jest naszą odpowiedzią na przyspieszenie innowacji i sukcesu rolników” — potwierdził Yang.

Dostępność

AS2 jest dostępny do natychmiastowego zamówienia w przedsprzedaży u autoryzowanych dystrybutorów FJDynamics na całym świecie od dziś. Skontaktuj się z lokalnym dystrybutorem, aby uzyskać wycenę i złożyć zamówienie.

O FJDynamics

FJDynamics ma misję wspierania najbardziej pracochłonnych branż dostępnymi rozwiązaniami technologicznymi. Posiadając centra badawczo-rozwojowe i operacyjne w Singapurze, USA, Szwecji, Hongkongu (Chiny) i Chinach kontynentalnych, FJD poświęca się upraszczaniu przepływów pracy, zwiększaniu produktywności i demokratyzacji zaawansowanej technologii dla branż takich jak rolnictwo, budownictwo cyfrowe i geodezja na całym świecie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://www.fjdynamics.com/r/HSC

Kontakt:

Oficjalna strona internetowa: https://www.fjdynamics.com/pl

Konto FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=61556121689069

Kontakt handlowy: Marek Rola Tel: +48 600 509 542;

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
13. lipiec 2024 20:04