StoryEditor

Nagroda dla Case Quadtrack

Ciągnik Case IH Quadtrac został uhonorowany zaszczytnym mianem „Maszyna Roku 2014" w kategorii ciągników XXL. Wyróżnienie zostało przyznane na tegorocznej wystawie Agritechnica w Hanowerze.
09.12.2013., 12:12h

Nagrodzony Quadtrac 620 wyposażony jest w silnik o pojemności 12,9 l, rozwijający moc maksymalną niemal 700 KM i dysponujący momentem obrotowym wynoszącym prawie 3000 Nm.
Przeniesienie tak wielkiej mocy na podłoże jest możliwe dzięki zastosowaniu 4 niezależnych gąsienic. Ich powierzchnia przylegania do gleby to aż 5,6 m2. Tak duża powierzchnia styku gąsienic z podłożem sprawia, że poślizg ograniczony jest do minimum. Dodatkowo nacisk na podłoże mimo masy traktora przekraczającej 20 ton jest minimalny, dzięki czemu gleba nie jest nadmiernie ugniatana.
Quadtrac oferuje także komfortowe miejsce pracy traktorzysty. Nowa kabina Surveyor wyposażona jest w system amortyzacji eliminujący drgania nie tylko w płaszczyźnie pionowej, ale także w kierunku poziomym, dzięki czemu nawet wielogodzinna praca nie jest męcząca. pt

Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
22. czerwiec 2024 18:59