StoryEditor

Pracownicy Kramp Polska motocyklami ruszyli w Bieszczady

Sezon urlopowy w pełni. Kramp, hurtowy dostawca części zamiennych dla rolnictwa zorganizował rajd motocyklowy dla swoich pracowników. Celem wyprawy były Bieszczady, wyjazd połączono z otwarciem sklepu Powered by Kramp w Radymnie. W dwóch kolumnach poruszało się łącznie 11 motocykli.
10.07.2023., 15:07h

Jak połączyć obowiązki służbowe i integrację pracowników? Oto sposób firmy Kramp, która zorganizowała rajd motocyklowy dla swoich pracowników. Celem były Bieszczady, czyli najbardziej oddalony i dziewiczy zakątek Polski. Grupa 11 motocyklistów, która poruszała się w dwóch kolumnach przybyła na oficjalne otwarcie sklepu Powered by Kramp w Radymnie.

Pogoda nie wybiera

Przejechaliśmy ponad 700 kilometrów, lało, padało i grzmiało – mówił Jacek Gbur, dyrektor zarządzający Kramp w Polsce, który przyjechał w Bieszczady na swoim motocyklu. W grupie 11 motocykli był pełen przekrój jednośladów rozpoczynając od legendarnej marki Harley Davidson, przez typowo turystyczny motocykl BMW 1200RT, klasyczny motor Triumph, choperra Yamaha DragStar na nowoczesnych maszynach sportowo-turystycznych kończąc. Równie szeroki był przekrój motocyklistów pod kątem wieku. Wśród motocyklistów była jedna kobieta. Rajd zabezpieczał samochód dostawczy, w którym transportowane były bagaże motocyklistów oraz był on podręcznym zapleczem serwisowym dla jednośladów.

W wyprawie brało udział ponad 40 pracowników Kramp Polska. Reprezentowali oni różne działy firmy począwszy od administracji, przez księgowość, IT na zespole odpowiedzialnym za tworzenie i koordynację sieci sklepów Powered by Kramp kończąc. Pozostała część grupy poruszała się samochodami osobowymi.

Motocykl daje inne spojrzenie

– Motocykl to wspaniały pojazd, który powala poznawać otocznie i przyrodę zupełnie innymi bodźcami niż podczas podróży samochodem. Bezpośredni kontakt z naturą, warunkami atmosferycznymi daje poczucie wolności i pozwala głębiej poznać nasze otoczenie – mówi jeden z uczestników rajdu, który swoją podróż motocyklem rozpoczął z Białegostoku.

Grupa  motocyklistów wyruszała z siedziby firmy czyli Modły Królewskiej k. Konina. Drogę do Bieszczad, która liczy ponad 700 km pokonywali w dwa dni. Również podczas powrotu motocykliści mieli zaplanowany nocleg w połowie dystansu.

Bieszczady i otwarcie sklepu w Radymnie

Inicjatywa rajdu motocyklowego dla pracowników Kramp połączona była z oficjalnym otwarciem sklepu Powered  by Kramp w Radymnie. Grupa 11 motocyklistów po przejechaniu małej Pętli Bieszczadzkiej zjawiła się ze swoimi maszynami w Radymnie.

dk

Dawid Konieczka
Autor Artykułu:Dawid Konieczka

redaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
15. kwiecień 2024 12:47