StoryEditor

Targi Opolagra przełożone

Z uwagi na panującą w kraju epidemię spółka DLG Agro Food poinformowała o zmianie terminu targów Opolagra 2020. Organizator podjął decyzję z dużym wyprzedzeniem – targi miały się pierwotnie odbyć w połowie czerwca.
01.04.2020., 10:04h

Wczesne poinformowanie o zmianie terminu targów, który jeszcze kilkanaście dni temu wydawał się niezagrożony (na czerwiec przełożono np. marcowe targi Agrotech) to dobre posunięcie mające na względzie nie tylko zdrowie wystawców i zwiedzających, ale także interes zaangażowanych w imprezę stron.

Jak podaje DLG Agro Food, nowy termin targów odbywających się w Kamieniu Śląskim k. Opola zaplanowany jest na 4-6 września 2020 roku. Wystawcy, którzy zechcą uczestniczyć w targach mogą się zgłaszać do biura organizatora do dnia 30.06.2020.

Przypomnijmy, że Opolagra to największa plenerowa wystawa rolnicza w południowej Polsce. W ubiegłym roku imprezę odwiedziło 43 tys. zwiedzających, którym swoją ofertę zaprezentowało ponad 400 firm. Opolagra gromadzi nie tylko fanów maszyn rolniczych, które podziwiać można także w ramach pokazów, ale również hodowców zwierząt, m.in. z racji regionalnej wystawy bydła.

Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
30. listopad 2023 17:29