StoryEditor

Wystawa Agro-Premiery 2021 w firmie Agrorami

Firma Agrorami, dealer m.in. maski Case IH organizuje wystawę w oddziale zlokalizowanym we Wrześni w Wielkopolsce. Na placu firmy można przyjrzeć się aż 120 maszynom różnych marek.
15.06.2021., 20:06h
Wystawa maszyn, której organizatorem jest Agrorami otwarta będzie przez trzy najbliższe dni tj. środa, czwartek i piątek (16 – 18 czerwiec br.). Na dwa pierwsze dni firma zaprasza rolników, ostatni dzień piątek poświęcony będzie szkołom rolniczym, które od lat w kształceniu uczniów wspiera firma Agrorami. Wystawa otwarta będzie codziennie od godz. 10:00.

Na terenie wystawowym Agrorami we Wrześni rozmieszczonych jest 120 maszyn, dominują maszyny marki Case IH w tym 22 ciągniki, 2 kombajny, 4 ładowarki i kilka pras. Poza tym prezentowany jest także sprzęt innych marek, których sprzedażą zajmuje się Agrorami m.in. ciągniki Steyr, maszyny Kverneland, Agro-Masz, Zasław, Strautmann, Krukowiak, Pronar, Pomot Chojna. Można także zapoznać się z szeroką ofertą opon BKT, których Agrorami jest wyłącznym dystrybutorem Polsce i krajach ościennych.

- Ideą naszej wystawy jest możliwość spotkania z rolnikami, naszymi klientami właśnie w tym czasie, czyli między pierwszym sianokosem i żniwami. Cieszymy się z tego, że rolnicy przyjechali tylko do nas, nikt nie jest ograniczony czasem, poza tym wszystkim brakuje takich spotkań po pandemii  – mówi Tomasz Polak dyrektor handlowy Agrorami. Imprezie we Wrześni towarzyszy polska premiera nowego modelu ciągnika Case IH Puma 240 CVX.

Agrorami to firma z niemal 30 – letnim doświadczeniem. Początki jej działalności związane były z hurtową dystrybucją części zamiennych do maszyn rolniczych. Do dnia dzisiejszego to ważny trzon firmy. Później do oferty dołączyły opony BKT, których Agrorami jest wyłącznym importerem w Polsce i krajach ościennych. Agrorami zajmuje się nie tylko oponami rolniczymi, ale także przemysłowymi.
Najmłodszy dział firmy związana jest ze sprzedażą maszyn. Obecnie firma ma trzy punkty: Kuchary koło Kalisza, Września i Ruda k. Rogoźna.
Dawid Konieczka
Autor Artykułu:Dawid Konieczka

redaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
26. luty 2024 22:09