StoryEditor

Zgłoszenia jeszcze tylko przez 3 dni!

Tylko do piątku 6 marca można zgłaszać się do Mistrzostw Młodych Mechaników. W najbliższy piątek o godz. 12:30 rozpoczyna się test online dla kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych. Zapisy zostaną zamknięte tuż przed rozpoczęciem testu.
03.03.2020., 16:03h
Już w najbliższy piątek tuż przed południem zostaną zamknięte zapisy do Mistrzostw Mechaników. Tego samego dnia o godz. 12:30 rusza test online dla młodzieży, która zgłosiła się za pośrednictwem strony www.mistrzostwamechaników.pl do kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych.

Jeśli jeszcze nie zgłosiłeś się do rywalizacji masz na to niespełna 3 dni. Zgłaszać trzeba się w dwuosobowych zespołach, trzeba podać dane opiekuna/nauczyciela i szkoły. 

W piątek o godz. 12:30 rusza test online, w którym udział wezmą zgłoszone zespoły. Test to kluczowa część Mistrzostw, na podstawie wyników zostaną wyłonione najlepsze zespoły, które rywalizować będą w finale Mistrzostw w kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych. Finał odbędzie się w piątek 27 marca br. podczas targów Motor Show w Poznaniu. 

Redakcja top agrar polska i profi są partnerami Mistrzostw. Organizatorem jest fundacja Cooperatio i MTP. Mistrzostwa wpierają także John Deere, Kramp, ExxonMobil i V8Team.

Jak informuje organizator wydarzenia do dnia dzisiejszego tj. wtorku 3 marca do mistrzostw zgłosiło się ponad 800 dwuosobowych zespołów (dotyczy kategorii Młody Mechanik i Młody Mechanik Maszyn Rolniczych). 
Dawid Konieczka
Autor Artykułu:Dawid Konieczka

redaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
14. czerwiec 2024 16:56