StoryEditor

Nawozy Compo Expert w wyłącznej dystrybucji Agrochem Puławy

Agrochem Puławy, dystrybutor nawozów Grupy Azoty, został wyłącznym dystrybutorem międzynarodowego producenta nawozów specjalistycznych i dolistnych Compo Expert.
17.01.2023., 10:01h

13 stycznia 2023 roku portfolio produktowe Agrochem Puławy zostało poszerzone o specjalistyczne nawozy dolistne oraz granulowane posiadające inhibitor nitryfikacji z oferty Compo Expert. Tym samym, współpraca ta umożliwi Grupie Azoty dotarcie do odbiorców również w sektorze ogrodniczo-sadowniczym.

Agrochem Puławy poszerza portfolio produktowe

Compo Expert, to czołowy, międzynarodowy producent nawozów specjalistycznych i biostymulatorów sprzedawanych w 100 krajach. Oferuje rozwiązania do produkcji owoców, warzyw, a także upraw polowych, terenów rekreacyjnych, zieleni publicznej oraz szkółek i roślin ozdobnych. Firma posiada swoje biura zlokalizowane w Ameryce Południowej i Północnej, Europie, a także w Afryce i Azji. Produkcja odbywa się w fabrykach mieszczących się w Niemczech, Hiszpanii, Belgi oraz Grecji.- Decyzja o włączeniu produktów Compo Expert do oferty Agrochem Puławy z opcją wyłączności na terenie Polski to naturalny krok w kierunku rozwoju portfolio produktowego wiodącego dystrybutora nawozów w Polsce, który jest częścią Grupy Azoty. Połączone siły sprzedażowe dwóch spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej oraz fachowe doradztwo techniczne to gwarancja zachowania wysokiego standardu usług i produktów, które dostarczamy rolnikom – mówi Tomasz Hryniewicz, Wiceprezes Zarządu Grupa Azoty S.A., Prezes Zarządu Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.opr. Bernat Patrycja
źródło: inf.pras
fot: inf.pras

Patrycja Bernat
Autor Artykułu:Patrycja Bernat Redaktorka portalu topagrar.pl, specjalistka ds. rynku nawozów i uprawy roślin
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
24. kwiecień 2024 02:54