Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Uprawa>Aktualności branżowe>

Nawozy Compo Expert w wyłącznej dystrybucji Agrochem Puławy

Obrazek

Agrochem Puławy, dystrybutor nawozów Grupy Azoty, został wyłącznym dystrybutorem międzynarodowego producenta nawozów specjalistycznych i dolistnych Compo Expert.

Patrycja Bernat18 stycznia 2023, 06:00

13 stycznia 2023 roku portfolio produktowe Agrochem Puławy zostało poszerzone o specjalistyczne nawozy dolistne oraz granulowane posiadające inhibitor nitryfikacji z oferty Compo Expert. Tym samym, współpraca ta umożliwi Grupie Azoty dotarcie do odbiorców również w sektorze ogrodniczo-sadowniczym.

Agrochem Puławy poszerza portfolio produktowe

Compo Expert, to czołowy, międzynarodowy producent nawozów specjalistycznych i biostymulatorów sprzedawanych w 100 krajach. Oferuje rozwiązania do produkcji owoców, warzyw, a także upraw polowych, terenów rekreacyjnych, zieleni publicznej oraz szkółek i roślin ozdobnych. Firma posiada swoje biura zlokalizowane w Ameryce Południowej i Północnej, Europie, a także w Afryce i Azji. Produkcja odbywa się w fabrykach mieszczących się w Niemczech, Hiszpanii, Belgi oraz Grecji.- Decyzja o włączeniu produktów Compo Expert do oferty Agrochem Puławy z opcją wyłączności na terenie Polski to naturalny krok w kierunku rozwoju portfolio produktowego wiodącego dystrybutora nawozów w Polsce, który jest częścią Grupy Azoty. Połączone siły sprzedażowe dwóch spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej oraz fachowe doradztwo techniczne to gwarancja zachowania wysokiego standardu usług i produktów, które dostarczamy rolnikom – mówi Tomasz Hryniewicz, Wiceprezes Zarządu Grupa Azoty S.A., Prezes Zarządu Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.opr. Bernat Patrycja
źródło: inf.pras
fot: inf.prasPicture of the author
Autor Artykułu:Patrycja Bernat
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)