StoryEditor

Seminaria uprawowe startują już dziś! Ostatni moment aby się zapisać!

Początek roku to wiele niepewności i czas dynamicznych zmian na rynkach surowców rolnych a także środków do produkcji. Największym zmartwieniem rolników są obecne ceny nawozów. A tymczasem za kilka tygodni będzie trzeba ruszyć z nawozami w pole. Jak nimi oszczędnie i rozsądnie gospodarować bez uszczerbku plonów dyskutować będziemy na naszych seminariach uprawowych, które startują już 13 stycznia! To ostatni moment na zgłoszenie swojego udziału!
11.01.2022., 16:01h
Nasze seminaria uprawowe to już tradycja. Każdy kto choć raz brał w nich udział wie, że bogata oferta naszych spotkań to potężna dawka wiedzy agrotechnicznej. W tym roku ta wiedza ma swoją wyjątkową wartość, bo przy obecnych zawirowaniach na rynkach rolnych każda zaoszczędzona złotówka ma znaczenie.

Jaką przyjąć strategię na wiosnę?


Czas szybko biegnie. Już za kilka tygodni wiosna ruszy na dobre i trzeba będzie ruszyć w pole. Zaproszeni przez nas znamienici eksperci w osobach prof. Hansgeorga Schönbergera oraz prof. Jarosława Potarzyckiego doradzą Wam, jaką przyjąć strategię. I to nie tylko z uwagi na potrzebę innego podejścia do nawożenia roślin. Sam start roślin tej wiosny też będzie inny, ponieważ mamy inny przebieg jesieni i zimy niż w poprzednich latach.

Obecność obowiązkowa


Nasze seminaria startują już 13 stycznia, a więc za dwa dni! W pierwszej kolejności zapraszamy Was do Zakrzowa na Opolszczyźnie, a następnie 14 stycznia do Poznania, a także do uczestnictwa online. Dołożymy wszelkich starań, by spotkać się bezpiecznie i byście mogli maksymalnie skorzystać z wiedzy i doświadczeń naszych ekspertów.

To już ostatni moment na zgłoszenie swojego udziału! 
Zapisy oraz szczegółowy program znajdziecie na www.seminaria.topagrar.pl
Liczymy na Waszą obecność! Do zobaczenia na miejscu lub online!


Karol Bujoczek
Autor Artykułu:Karol Bujoczek Redaktor naczelny top agrar Polska
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
16. czerwiec 2024 13:20