StoryEditor

Zmiany w zarządzie firmy Innvigo

Od 1 czerwca br. firma Innvigo ma zarząd w nowym składzie. Nowym prezesem został Adam Ciaś, a dotychczasowy prezes Krzysztof Golec wspólnie z Jacekiem Zawadzkim pełnią funkcję wiceprezesów.
07.06.2023., 16:06h

Adam Ciaś, nowy Prezes Zarządu jest doświadczonym managerem z prawie 30-letnim stażem zawodowym w branży agrochemicznej. Przez ponad 20 lat był związany z koncernem Syngenta, gdzie rozwijał swoją karierę zarówno w pionie sprzedaży, jak i marketingu. 

Spodziewam się tylko tego, co dobre, i w tym kierunku będę spoglądał. Innvigo to firma, która przez 8 lat osiągnęła doskonałe wyniki sprzedaży i prężnie się rozwija. Jej portfolio wygląda imponująco i ciągle rośnie, jest budowane w zaplanowany sposób, z myślą o tym, żeby poszczególne produkty jak najlepiej służyły rolnikom. Moja nowa rola jest związana ze wsparciem merytorycznym i wykorzystaniem wiedzy, którą zdobywałem przez lata, pracując dla jednego z liderów rynku. Wierzę w pracę zespołową – dzięki niej i wspólnym celom można wiele osiągnąć. Chciałbym, żeby partnerzy biznesowi również byli zadowoleni z tego, że oferując produkty Innvigo, dostarczają skuteczne i ekonomiczne produkty, dostosowane do zmieniających się potrzeb rynku - mówi nowy prezes firmy.

Dotychczasowy prezes Innvigo Krzysztof Golec w nowej funkcji ma się skupić się na wdrażaniu strategii marketingowej, dzięki której klienci we wszystkich krajach, gdzie dociera Innvigo lub rozpoczyna działalność mają poznać dotychczasowe i nowe rozwiązania oferowane przez firmę.Na zdjęciu od lewej: Krzysztof Golec, Adam Ciaś i Jacek Zawadzki - nowy zarząd Innvigo.


oprac. bcz
Fot. Innvigo
Źródło: informacja prasowa
Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
10. grudzień 2023 21:29