StoryEditor

Agro Show 2023 – zapraszamy na nasze stoisko pełne atrakcji!

Od piątku 22 września do niedzieli 24 września w Bednarach odbywa się największą plenerowa wystawa rolniczą w Polsce Agro Show 2023. Prezentacje targowych nowości, pokazy maszyn i konferencje na terenie całej wystawy oraz liczne atrakcje, konkursy i możliwość porozmawiania z redaktorami top agrar Polska na naszym stoisku. Zapraszamy serdecznie!
21.09.2023., 12:09h
Już pierwszego dnia na odwiedzających nasze stoisko czeka wiele atrakcji! Już od samego rana rozpoczniemy konkursem „Kto szybciej wypije ćwiartkę napoju wysokoprocentowego”.

Następnie, jak co roku będziemy mogli zobaczyć niezastąpiony zespół taneczny z dziewczynami z Fabulous Anima.Dla głodnych wiedzy, w gotowości pojawi się dr Maria Walerowska ze swoim cyklem „Pogotowie polowe”.Czas na kolejny konkurs – Dyniamit strong man oraz ABC pierwszej pomocy

Na naszym stoisku pojawi się także symulator wypadków i odbędzie się gra terenowa dla młodzieży.


Konkursów nigdy dość i w drugiej połowie dnia uczestnicy Agro Show będą mieli możliwość wygrania książki „40 lat na biegu”, a także wykazać się w konkurencji – rzut kaloszem do wiadra.Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko nr 374!

Relację z targów i naszego stoiska możecie zobaczyć poniżej.

Fot: Bernat/Daleszyński/Jajor
Patrycja Bernat
Autor Artykułu:Patrycja Bernat Redaktorka portalu topagrar.pl, specjalistka ds. rynku nawozów i uprawy roślin
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
23. luty 2024 10:15