StoryEditor

Jak gospodaruje Grzegorz Bardowski?

Odważył się wystąpić w programie telewizyjnym i zawalczyć o miłość, teraz ma kochającą rodzinę i rozwija swoje pasje: rolnictwo i vlogowanie.
29.07.2019., 15:07h

Skromny i pracowity – to właśnie dzięki takim cechom chwycił za serca miliony Polaków. Grzegorz Bardowski, znany wszystkim z drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony” jako jeden z nielicznych uczestników znalazł miłość swojego życia. Od emisji programu minęły co prawda już 4 lata i wydawać by się mogło, że wszystko wróciło do normalności, a Grzegorz wraz z Anią wiodą spokojne życie z dala od kamer. Tymczasem teraz oprócz prowadzenia prężnego gospodarstwa bywają także na salonach, prowadzą swój kanał na YouTube „Bardowscy” oraz program internetowy, gdzie doradzają rolnikom, jak zwiększyć rentowność ich gospodarstw.


A jednak rolnik

Grzegorz to przede wszystkim rolnik z wykształcenia i zamiłowania, który już w wieku 25 lat przejął gospodarstwo po rodzicach.
– Nie myślałem, że padnie na mnie. Raczej wydawało mi się, że pod tym kątem to jestem na ostatnim miejscu, ponieważ mam jeszcze dwóch starszych braci, w tym jeden o 2, a drugi o 7 lat. Myślałem, że to właśnie on, jako najstarszy zostanie na gospodarstwie i pójdzie w ślady rodziców, bo z reguły to właśnie pierworodny syn jest namaszczonym następcą – opowiada Grzegorz. – M...

Pozostało 79% tekstu
Ten artykuł jest dostępny w Strefie Premium.
Czytaj i oglądaj bez ograniczeń! Zyskaj dostęp do Strefy Premium już za 19,90 zł za pierwszy miesiąc. Dla prenumeratorów dostęp gratis po zalogowaniu
Prenumeratorzy top agrar Polska mogą korzystać ze Strefy Premium za darmo! Kliknij, by dowiedzieć się, jak się zarejestrować.
Dominika Mulak
Autor Artykułu:Dominika Mulak Dziennikarka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
29. luty 2024 10:16