Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Jak zdobyć darmowy bilet na Agro Show 2023? Sprawdź koniecznie!

Obrazek

Już 22 września startuje kolejna edycja największej w Polsce wystawy rolniczej – Agro Show. Przez trzy dni na lotnisku w Bednarach k. Poznania rolnicy będą mogli zapoznać się z ofertą firm maszynowych, wyposażeniowych, budowlanych oraz chemicznych i paszowych. Prenumeratorzy i subskrybenci top agrar Polska, sprawdźcie jak dostać bilety na Agro Show!

20 września 2023, 14:32
Organizator zapowiada udział ponad 700 wystawców, którzy prezentować się będą na ponad 120 ha powierzchni. Wybierając się na tę imprezę trzeba pamiętać, że drugi rok z rzędu wstęp na Agro Show jest płatny. Z darmowego wejścia mogą skorzystać jedynie dzieci i młodzież do lat 15. 

Gdzie kupić bilety na Agro Show?

Elektroniczne bilety jednorazowego wejścia można kupić na stronie www. agroshow.pl lub bezpośrednio przy bramkach targowych. Koszt e-biletu to 20 zł/os. Na miejscu trzeba będzie wydać już 25 zł/os.

Jak zdobyć darmowe bilety na Agro Show?

Wydatku i kolejek mogą uniknąć Prenumeratorzy i subskrybenci top agrar Polska, dla których ponownie mamy bilety. Wystarczy wysłać SMS pod numer 4321 o treści TAP.BILETY23 i zgłosić swój udział w targach. Nie warto zwlekać z decyzją o przyjeździe, bo liczba biletów jest ograniczona. Jak co roku Czytelników serdecznie zapraszamy na spotkanie z zespołem top agrar Polska na głównym stoisku naszego wydawnictwa – numer 374.

Naszych Prenumeratorów poczęstujemy gorącą kawą i wyśmienitą zupą. Podczas wizyty polecamy niezawodne towarzystwo naszych redaktorów. Szukający pomocy prawnej będą mieli okazję uzyskać porady Mikołaja Pomina, naszego adwokata, który będzie pełnił dyżur drugiego dnia targów – 24 września w sobotę w godzinach 10–15.

Kupony rabatowe i liczne promocje

Na każdego Prenumeratora czeka również kupon rabatowy o wartości 25 zł oraz liczne promocje na nasze pozycje wydawnicze oraz gadżety z fan shopu. W ramach finału akcji „Uważni w żniwa” odbędą się pokazy pierwszej pomocy, a śmiałkowie będą mogli sprawdzić, co oznacza bezpieczeństwo jazdy w naszym symulatorze.
Nie zabraknie również konkursów z nagrodami oraz dobrej zabawy.

Do zobaczenia w Bednarach na stoisku 374! Pamiętajcie o biletach!

Fot: Sierszeńska


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)