StoryEditor

Jubileusz firmy Procam – 20 lat na rynku

W tym roku firma Procam obchodzi swoje 20-lecie działalności. Z tego też powodu podczas dwudniowego spotkania w Ostródzie, ponad 350 pracowników świętowało jubileusz.
27.05.2024., 10:28h

Od dwóch dekad na rynku, firma Procam wspiera polskie rolnictwo i pokazuje, że to właśnie we wsi tkwi siła Polski.

- Pragniemy, aby tak ważny dla nas rok, stał pod znakiem folkloru i tradycji, dlatego motywem przewodnim naszego jubileuszu było hasło „Feel the Folk - Poczuj folk” – poinformował Michał Ciszak - Prezes Zarządu PROCAM.

image
20 lecie firmy Procam
FOTO: Procam

Dwa dni warsztatów

Pracownicy Procam w czasie dwudniowych warsztatów i różnych aktywności, świętowali także jubileusz firmy. Wtedy też miało miejsce, rozstrzygniecie konkursu filmowego „Rozumiemy Swoją Krainę”.

- Każdy region PROCAM nakręcił krótki, 5-minutowy film, który ukazywał różnorodność kulturową i dziedzictwo danego regionu. Było dużo śmiechu, ale nie zabrakło też wzruszeń i podniosłych momentów. Najlepsze cztery filmy (dwa zespoły zdobyły ex aequo pierwsze miejsce) otrzymały nagrody pieniężne, które będą mogły przekazać na dowolny cel charytatywny – czytamy w informacji.

image
20 lecie firmy Procam
FOTO: Procam

- Podczas tak ważnego dla nas jubileuszu, nie mogło zbraknąć osób, które odgrywają kluczowe role w tworzeniu firmy – wskazał Michał Ciszak.

- Był z nami pierwszy współwłaściciel i współzałożyciel – Pan Zbigniew Tomasik. Nie zabrakło również nowego współwłaściciela Pana Jarosława Peczki, z którym PROCAM Polska współpracuje od wielu lat, wdrażając preparaty firmy Bio-Gen i Bio-Lider – dodał Michał Ciszak.

image
20 lecie firmy Procam
FOTO: Procam

Przedstawiciele z Wielkiej Brytanii

W wydarzeniu uczestniczyli także przedstawiciele Procam z Wielkiej Brytanii: Ian Beswick, Chris Butt oraz David Parish.

- W Ostródzie nie tylko świętowali pracownicy PROCAM, ale również młodzi zawodnicy drużyn piłkarskich z małych miejscowości i obszarów wiejskich, które biorą udział w turnieju BASF PROCAM CUP 2024 – dodano w informacji.

W finale rozgrywek ekipa Dobrego Miasta zmierzyła się z DKS Powiśle Dzierzgoń, pokonując rywali 5:1. Wielki finał natomiast odbędzie się 15 czerwca br. w Gdyni.

 

Bernat Patrycja

na podst. informacji prasowej

Patrycja Bernat
Autor Artykułu:Patrycja Bernat Redaktorka portalu topagrar.pl, specjalistka ds. rynku nawozów i uprawy roślin
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
25. lipiec 2024 08:21