Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Kolejna edycja Targów Pracy na UP w Poznaniu

Obrazek

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, jak co roku, podjął się organizacji Targów Pracy dla studentów i absolwentów uczelni. Tym razem odbyły się one pod hasłem „Otwórz się na nowe możliwości’’. 

9 marca 2018, 11:28
Wydarzenie to było doskonałą okazją dla pracodawców, by bezpośrednio spotkać się ze studentami i przedstawić im atrakcyjne oferty pracy, zgodne z ich zainteresowaniami.
W tym roku na targach wystawiło się 20 firm, głównie z branż technicznych i ekonomicznych. Dodatkowo zainteresowani mogli uzyskać informacje odnośnie profilu działalności pracodawców, systemu rekrutacji, selekcji, wynagrodzeń, dokształcania, ścieżki kariery czy też poznania kultury organizacyjnej firmy.

Dla uczestników zostały również zorganizowane wykłady i warsztaty, które prowadzili doświadczeni fachowcy. Na stoisku biura karier dostępny był doradca zawodowy,  z którym studenci mogli skonsultować swoje CV, skorzystać z coachingu oraz wziąć udział w konkursach, w których do wygrania były atrakcyjne nagrody.

Redakcja „top agrar Polska” była jednym  patronatów medialnych targów.   mm


1 z 4
Stoisko firmy goodvalley.

Stoisko firmy goodvalley.

2 z 4
Stanowisko doradcy zawodowego

Stanowisko doradcy zawodowego

3 z 4
Stoisko, na którym można przejrzeć ofertę praktyk.

Stoisko, na którym można przejrzeć ofertę praktyk.

4 z 4
Stoisko "top agrar Polska" na Targach Pracy w Poznaniu.

Stoisko "top agrar Polska" na Targach Pracy w Poznaniu.

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)