Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Mirosław Weltz nowym zastępcą GLW

Obrazek

Główny Lekarz Weterynarii ma nowego zastępcę. Minister Ardanowski powołał na to stanowisko Mirosława Welza. 

Dorota Kolasińska8 listopada 2019, 12:01
W Głównym Inspektoracie Weterynarii następują kolejne zmiany. Stanowisko Zastępcy Głównego Lekarza Weterynarii, które dotychczas piastował Paweł Niemczuk, zajął obecnie Mirosław Welz. 

5 listopada br. Jan Krzysztof Ardanowski wręczył w obecności Sekretarza Stanu Szymona Giżyńskiego oraz dr Bogdana Konopki, akt powołania na stanowisko Zastępcy GLW Mirosławowi Welzowi. 

Dotychczas Mirosław Welz zajmował przez 12 lat stanowisko Podkarpackiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii. Jest absolwentem Wydział Weterynaryjnego AR w Lublinie i doktorem nauk weterynaryjnych Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Jest specjalistą w wymienionych dziedzinach – „Choroby psów i kotów”; „Epizootiologia i administracja weterynaryjna”; „Choroby zwierząt nieudomowionych”. Wykładowca, z zakresu zwalczania chorób zakaźnych zwierząt, na studiach specjalizacyjnych i podyplomowych, organizowanych przez SGGW w Warszawie oraz WCKP w Puławach.Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)