StoryEditor

Ostatnia szansa by wygrać ciągnik Zetor Major CL 80 z ładowaczem czołowym!

To już ostatnia szansa na wzięcie udziału w naszym jubileuszowym konkursie dla Czytelników "top agrar Polska". Nie zwlekaj ani chwili – masz czas tylko do północy! Do wygrania jest m. in. ciągnik Zetor Major CL 80 z ładowaczem czołowym Metal-Fach!
31.10.2019., 12:10h

Świętujemy nasze 25-lecie i rozdajemy nagrody!  Jeżeli jeszcze nie wziąłeś udziału w naszym konkursie czytelniczym dzisiaj masz już ostatnią szansę, aby wygrać ciągnik Zetor Major CL 80 wraz z ładowaczem czołowym firmy Metal-Fach, 4 markowe smartfony oraz 20 zestawów gadżetów i publikacji „top agrar Polska”!


Co musisz zrobić, aby zwalczyć o wygraną? To bardzo proste!

  1. Zgadnij wagę ciągnika Zetor Major CL 80 wraz z ładowaczem czołowym firmy Metal-Fach i siedmioma dziewczynami ze zdjęcia (wagę musisz podać z dokładnością do 1 kg).
  2. Wymyśl hasło dlaczego warto czytać „top agrar Polska”?
  3. Wypełnij kupon na końcu zeszytu „top agrar Polska” lub uzupełnij formularz na www.konkurs.topagrar.pl


UWAGA!Nasz konkurs rozpoczął się już 28.01.2019 i trwa tylko do dziś, tj. 31.10.2019 roku. Regulamin konkursu dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na www.konkurs.topagrar.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

ZGŁASZAM SIĘ!

Główną nagrodę w naszym konkursie jubileuszowym przetestował Jockerfarm wraz z Rolnikiem z Hollywood. ZOBACZ ich wrażenia z jazdy Zetorem Majorem CL 80!

Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
01. grudzień 2023 18:34