StoryEditor

Piątek na Agro Show 2021: zapraszamy na nasze stoisko!

Jeżeli będziecie na Agro Show to koniecznie zajrzyjcie na stoisko top agrar Polska w sektorze B nr 234! Co dzisiaj dzieje się na naszym stoisku? 
24.09.2021., 09:09h

Zaczynamy tegoroczne Agro Show, które potrwa trzy dni - od piątku 24 września do niedzieli 26 września. Formuła otwartej wystawy sprawdza się od lat, bo daje doskonałe możliwości prezentacji każdemu wystawcy. A tych, jak w poprzednich latach, będzie kilkuset. Wśród nich najważniejsi gracze rynku maszyn i urządzeń rolniczych, środków produkcji i wyposażenia gospodarstw. Pojawi się kilkudziesięciu wystawców z zagranicy: m.in. z Niemiec, Francji, Holandii, Ukrainy, Finlandii, Włoch, czy Skandynawii. Kolejny raz, dzięki obecności najistotniejszych krajowych i zagranicznych firm działających w branży rolnej, rolnicy będą mieli możliwość w jednym miejscu zobaczyć i porównać oferty różnych producentów i zaplanować przyszłe inwestycje w swoich gospodarstwach. 

Przypominamy, że wstęp na wystawę o raz parkingi tradycyjnie będą bezpłatne. Organizator, jak zawsze, przygotował program dofinansowanie przyjazdów grupowych. Informacje na ten temat można uzyskać na stronie internetowej www.agroshow.pl.

Nowością tegorocznej wystawy będzie to, że plany wystawy oraz katalog dostępny będzie tylko w formie online. Już teraz dostępna jest aplikacja AGRO SHOW, która można pobrać za darmo ze sklepu Google Play i App Store. W niej dostępne będą katalog i plan, a także wiele innych informacji dotyczących wydarzenia. 


Zapraszamy na stoisko top agrar Polska!

Jak zwykle mamy dla Was sporo atrakcji, m. in:

  • zabawa zręcznościowa z nagrodami,

  • pokaz grupy tanecznej,

  • pokaz wyremontowanego Ursusa 1204 DE LUXE,

  • tradycyjna grochówka i pyszna kawa.

Znajdziecie nas w sektorze B stoisko nr 234 - szukajcie na horyzoncie flagi top agrar Polska.

Rozstrzygnęliśmy konkurs!

Wręczyliśmy nagrody w konkursie "Moja nauka zawodowa w roku szkolnym 2020/2021":

I miejsce - Małgorzata Skowrońska (Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Starym Brześciu). Nagroda: smartfon + zestaw gadżetów top agrar Polska i Tygodnika Poradnika Rolniczego.

II miejsce - Adam Kudryński (Zespół Szkół Zawodowych im Stanisława Staszica w Ząbkowicach Śląskich) . Nagroda: głośnik bezprzewodowy + zestaw gadżetów top agrar Polska i Tygodnika Poradnika Rolniczego

III miejsce - Jakub Sarzyński  (Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Okszowie). Nagroda; słuchawki bezprzewodowe + zestaw gadżetów top agrar Polska i  Tygodnika Poradnika Rolniczego.

Odrestaurowany Ursus 1204 DE LUXE


Dzięki uprzejmości nowego właściciela możemy pokazać wszystkim zainteresowanym nasz – już nie nasz – odrestaurowany traktor Ursus 1204 de luxe na naszym stoisku na wystawie Agro Show. Podziwiać można nie tylko wygląd traktora, ale i "posłuchać" odnowionego wnętrza!Mnóstwo zabaw i nagród


Przez cały dzień na stoisku odbywają się konkursy - zręcznościowe, gdzie sprawdzicie swój refleks, ale i siłowe, takie jak podciąganie.


Na naszej scenie pojawili się Agro Kuzyni, znani youtuberzy, którzy razem z Bartłomiejem Czekałą, redaktorem naczelnym top agrar Polska Online, poprowadzili konkurs siły i wytrzymałości. Uczestników dopingował spory tłum i chociaż było ciężko, chłopaki utrzymali wiaderka w wyciągniętych dłoniach całkiem długo.

A między konkursami i pokazami filmów naszego Wydawnictwa na scenie zobaczycie świetne pokazy tańca.

Podczas targów promujemy także nowy serwis internetowy Polskiego Wydawnictwa Rolniczego będący wsparciem decyzyjnym rolników w ochronie upraw przed agrofagami. Szczegóły na agrarpogoda.pl

Zaczęliśmy o godzinie 10.00 i zapraszamy Was przez cały dzień! Do zobaczenia!

Aneta Lewandowska
Autor Artykułu:Aneta Lewandowska Redaktorka portalu topagrar.com, zootechnik, specjalistka w zakresie hodowli zwierząt
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
17. kwiecień 2024 05:46